Drugi odcinek 9. sezonu Top Model miał na celu udowodnić, że producenci stawiają na różnorodność. Kto tym razem zdobył serca jurorów?

Marcin Tyszka niezadowolony z sylwetki kandydatki w „Top Model”: Nadal będzie krągła

2. odcinek Top Model – co się wydarzyło?

Wśród nowych uczestników pojawił się tancerz, naukowiec, miłośniczka boksu oraz para lesbijek, która oprócz wzajemnej miłości, zapałała pasją do mody. Nietrudno było zauważyć złośliwości skierowane w stronę Maricna Tyszki, dotyczące jego wagi. Być może był to sposób reżyserów programu na zatuszowanie kontrowersyjnej wypowiedzi fotografa dotyczące sylwetki uczestniczki z poprzedniego odcinka.

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie sprzed 25 lat. Pozuje z Kożuchowską i Wolińskim

Trudną historią rodzinną podzieliła się  m.in. rudowłosa Wiktoria, której matka wyjechała, zostawiając ją samą, gdy dziewczyna miała 15 lat. Wiktoria poświęciła się sportowej pasji, która stała się dla niej sensem życia, ale przyznała, że jest gotowa porzucić boks na rzecz pracy w modelingu, czym zdobyła serca jurorów.

Uczestniczka „Top Model” ZARĘCZYŁA SIĘ. „Powiedziałam TAK”

Nieco mniej szczęścia miały Agnieszka i Karolina, dziewczyny będące od trzech lat w związku, które wspólnie zamarzyły o karierze modelki. Jurorzy nie byli jednak przychylni planom zakochanych i do dalszego etapu przeszła wyłącznie Agnieszka.

Wśród mężczyzn uwagę zwrócił Łukasz. Chłopak o oryginalnej urodzie przedstawił się po norwesku i zaintrygował jurorów. Gdy przyszło do zmiany stroju, okazało się, że ma dwie różne skarpetki. Z rozbrajającą szczerością przyznał, że nie rozróżnia kolorów.

Nowy sezon Top Model: modelka plus size, następczyni Karoliny Pisarek, dzieci Kalibabki pokazały swój TALENT

Andrzej, przystojny instruktor tańca został poproszony o wykonanie układu z mopem. Moment, w którym Joanna Krupa poprosiła „teraz bez mopy” był najzabawniejszym momentem odcinka, co w zasadzie trudno uznać za komplement. Zaoferował Joannie Krupie przejażdżkę traktorem i ostatecznie przeszedł do kolejnego odcinka. Internauci momentalnie wychwycili podobieństwo Andrzeja do Rafała Trzaskowskiego.

Mariusz, naukowiec z Gdyni, ujął jurorów idealnymi proporcjami. Na co dzień chłopak zajmuje się badaniem procesów fermentacji. Przy okazji – na wypadek, gdyby nie było to jasne, producenci programu wyjaśnili, czym jest kombucha.

Mierząca 161 cm wzrostu Laura przekonała do siebie jurorów i przeszła do kolejnego etapu. Razem z nią na boot campie pojawią się: Karolina, Magda, Eliza i Oliwia oraz Mikołaj, który marzył o byciu piłkarzem, ale z jakiegoś powodu postanowił zostać modelem.

Złoty bilet otrzymała Weronika. Urocza 19-latka także podzieliła się z jurorami smutną historią z życia prywatnego.

Prawdziwą wisienką na torcie był Adrian, którego widzowie programu mogą pamięć z nieudanych prób zaistnienia w poprzedniej edycji. Chłopak postanowił zawalczyć o miejsce w programie i schudł 30 kilogramów, jedząc kisiel z wody mineralnej.

BARABASZ KOMENTUJE: Kto tym razem nie zostanie modelką, Mandaryna i inne smutne rocznice (FELIETON)

Komu kibicujecie?