Agnieszka Kaczorowska (26 l.) i jej mąż Maciej Pela w Nowy Rok ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka – zdradzili już, że będzie to córka. Teraz tancerka pokazała zdjęcia z sesji ciążowej – patrząc na rozmiar brzucha widać, że do porodu zostało bardzo niewiele.

Agnieszka Kaczorowska odpowiada, dlaczego na jej baby shower były ANGIELSKIE napisy

Agnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji

Agnieszka dodała dwa czarno-białe zdjęcia, na których trzyma się za brzuch. Napisała:

Wszystkie mamusie i przyszłe mamusie są zgodne, że ta „ostatnia prosta” trwa najdłużej😌 I ja zgadzam się z tym bezapelacyjnie! 🤰

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wszystkie mamusie i przyszłe mamusie są zgodne, że ta „ostatnia prosta” trwa najdłużej😌 I ja zgadzam się z tym bezapelacyjnie! 🤰 ________________________ Na szczęście, choć myśli głównie kręcą się wokół ostatnich przygotowań, to równolegle dzieje się wiele innych rzeczy... I tak m.in. : 👉🏻 zachęcam #brzuchatki z Warszawy, aby dołączały do nas na zajęcia taneczno-wzmacniające dla kobiet w ciąży w @danceworld_by_a_kaczorowska 💜 . 👉🏻 mamy jeszcze wolne miejsca na półkolonie dla dzieci w @danceworld_by_a_kaczorowska na początku wakacji 💜 . 👉🏻 szykujemy dla Was wyjątkową ofertę warsztatową na sierpień, także zachęcamy do śledzenia FB i IG #danceworldbyagnieszkakaczorowska aby być na bieżąco z tym co się u nas dzieje💃🏼🕺 __________________________ Dziękuję @zolinaphoto_by_dorotagraczyk za piękne pamiątkowe zdjęcia😘 A kto ma wątpliwości czy zrobić sobie sesję w ciąży to zaglądajcie na mojego YT 👉🏻 rozmawiamy o tym w odcinku 12. #BędęMamą ❗️

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Gwiazda pozostaje aktywna do ostatnich dni ciąży. Wciąż prowadzi zajęcia w swojej szkole tańca, wystartowała też z cyklem na YouTube „Będę Mamą”.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – ślub

Para wzięła ślub kilka miesięcy po zaręczynach, 7. września 2018 roku w Toskanii. Podczas ceremonii tancerka wystąpiła aż w trzech kreacjach.

ZOBACZ TAKŻE:

Agnieszka Kaczorowska pokazała się BEZ MAKIJAŻU – ma tylko balsam na ustach i krem na twarzy (Instagram)

Czy Agnieszka Kaczorowska chce, żeby jej mąż brał udział w porodzie?

Agnieszka Kaczorowska chwali się rosnącym brzuszkiem i pokazuje, co przygotował na obiad jej mąż

 

scena z: Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Maciej Pela, Agnieszka Kaczorowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA