Agnieszka Kaczorowska-Pela (26 l.) już niedługo zostanie mamą. Przyszła mama zorganizowała kilka dni temu baby shower, na który zaprosiła przyjaciółki. Nie obyło się bez kontrowersji.

Agnieszka Kaczorowska pokazała się BEZ MAKIJAŻU – ma tylko balsam na ustach i krem na twarzy (Instagram)

O tym, że jest w ciąży, tancerka i aktorka poinformowała fanów 1 stycznia. Dziś brzuszek gwiazdy jest już spory, Agnieszka cuje się świetnie, trenuje, ćwiczy, prowadzi videobloga. W miniony weekend bawiła się w gronie przyjaciółek na baby shower.

Zdjęcia z imprezy, którą zorganizowała na świeżym powietrzu, Kaczorowska wrzuciła na swój Instagram. Kilka śledzących jej profil internautek zauważyło, że wszystkie gadżety i dekoracje miały angielskie napisy. Fanki miały o to pewne pretensje do gwiazdy.

Czy Agnieszka Kaczorowska chce, żeby jej mąż brał udział w porodzie?

Agnieszka odpowiedziała na ich pytania we wpisie na Instagramie:

Po moim #BabyShower zamieściliście pod zdjęciami wiele komentarzy dotyczących tego, dlaczego napisy i dekoracje nie są w języku polskim…🇵🇱 No cóż, Kochani, moda na organizowanie takiej imprezy, przyszła do nas z USA, z krajów anglosaskich, gdzie głównie praktykuje się organizację takich imprez. Dostępność produktów dekoracyjnych w tej tematyce jest zatem głównie w języku angielskim. W moim przypadku część zorganizowała @mariajustdoit.pl , a część przywiozła siostra, która mieszka w UK… Może ta luka na polskim rynku zainspiruje kogoś, do tego aby zacząć produkować dekoracje na #Bociankowe (bo tak w PL niektórzy to nazywają) w naszym ojczystym języku? ☺️ Zamiast krytykować, działajcie ❗️💛 – napisała Agnieszka Kaczorowska.

Podoba się Wam określenie „Bociankowe”? Lubicie tę tradycję?

Czytaj też:

BABY SHOWER polskiej gwiazdy na poziomie Hollywood – Było dosłownie wszystko!

Kim Kardashian pochwaliła się zdjęciami z BABY SHOWER

Księżna Kate odwiedziła księżną Meghan z prezentem dla royal baby

Wyświetl ten post na Instagramie.

Za mną najbardziej wyjątkowy Dzień Mamy w życiu... jak do tej pory😌 Staję się mamą i to dziś świętowałam z bliskimi mi kobietami.🌸💛 Było pięknie dzięki @mariajustdoit.pl ! Było słodko dzięki @lavanillecupcakes ! Było zabawnie dzięki Sis @yolechkas_island ! Była wyjątkowa atmosfera dzięki wszystkim kochanym gościom! No i mam to wszystko uwiecznione na pięknych zdjęciach dzięki @margografia 📷 Love U all ❤️❤️❤️ Ach i pogoda była piękna! 🙏☀️ ____________ Wszystkim mamom przesyłam najlepsze życzenia🌸 Bądźcie szczęśliwe i spełnione, kochane i silne, cierpliwe i spokojne💛 #momsday #mothersday #DzieńMamy #babyshower #babyshowertime #babygirl #momtobe #rodzew2019 #mommytobe2019

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska

Baby shower Agnieszki Kaczorowskiej – gwiazda już niedługo zostanie mamą! Fot. Instagram Agnieszki Kaczorowskiej

 

Agnieszka Kaczorowska z mężem, Maciejem Pelą oczekują narodzin ich pierwszego dziecka, fot. Instagram Agnieszki Kaczorowskiej