Agnieszka Kaczorowska (28 l.) realizuje się jako matka i chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie. Aga coraz częściej porusza ważne tematy na swoim profilu a tym razem postanowiła napisać post o zarobkach. Aktorka nie ukrywa, że jest zadowolona ze swoich zarobków i przyznała, że jako społeczeństwo nie potrafimy rozmawiać o pieniądzach.

Agnieszka Kaczorowska mówi o powrocie do pracy. Fanka: „Uważam, że ta wypowiedź krzywdzi wiele mam”

Agnieszka Kaczorowska porusza temat zarobków

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu poinformowała fanów o zamknięciu własnej szkoły tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”. Z powodu pandemii koronawirusa tancerka była zmuszona do podjęcia radykalnych kroków, jednak jak sama przyznała cieszy się, że wraz z mężem tak „ułożyli sobie życie, że mają kilka źródeł dochodu”.

Agnieszka Kaczorowska w emocjonalnym wpisie tłumaczy – czym jest dojrzałość: ” Nie brzmi Pani poważnie”.

Teraz postanowiła poruszyć temat zarobków i jak wynika z jej postu, Aga jest zdania, że Polacy nie umieją rozmawiać o pieniądzach. Kaczorowska nie wstydzi się tego, że jest zadowolona ze swoich zarobków, jednak uważa że ten temat w dalszym ciągu uchodzi za tabu.

Lubię zarabiać pieniądze. Gdy pytałam Was o tematy TABU, to wskazywaliście tematykę pieniędzy bądź zarobków. (…) Nie umiemy rozmawiać o pieniądzach, bo nikt nas tego nie uczy, wiec NIE rozmawiamy jeśli NIE musimy. Zaglądanie komuś do portfela jest nieeleganckie, ale to jak wścibianie nosa w każde nie swoje sprawy. Natomiast o pieniądzach trzeba umieć rozmawiać – zaczęła aktorka.

Agnieszka Kaczorowska z córką w takich samych sukienkach. „Zazdroszczę tych przepięknych kreacji w duecie”

(…) Mam jednak wrażenie, że wiele zależy od poczucia własnej wartości i oczywiście od tego czym są dla nas pieniądze. Jeśli ktoś chciałby zarabiać dużo, a ciągle na pieniądze mówi “pieniążki”, no to duże one nie będą. Oczywiście samo pojęcie “dużo” jest BARDZO WZGLĘDNE. (…) Lubisz zarabiać pieniądze? Nie łatwo to powiedzieć w naszym kraju, gdzie jak masz więcej od sąsiada to “na pewno ukradłeś”, a jak wspinasz się po kolejnych szczeblach kariery to “na pewno przez łóżko” – kontynuuje.

View this post on Instagram

Lubię zarabiać pieniadze. ____ Gdy pytalam Was o tematy TABU, to wskazywaliście tematykę pieniedzy bądź zarobków. Muszę się z Wami zgodzic. Nie umiemy rozmawiac o pieniadzach, bo nikt nas tego nie uczy, wiec NIE rozmawiamy jesli NIE musimy. ____ Uważam, że zaglądanie komuś do portfela jest nieeleganckie, ale to jak wscibianie nosa w każde nie swoje sprawy. Natomiast o pieniądzach trzeba umieć rozmawiać. Jak rozmawiać z pracodawcą o podwyżce? Jaką propozycję wynagrodzenia podać za swoje usługi? Co powiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej gdy pytaja “ile chcesz zarabiać?”. Tych tematów związanych z pieniędzmi znalazloby sie bardzo dużo. Nie dam Wam złotej rady „Jak…”. Mam jednak wrażenie, że wiele zależy od poczucia własnej wartości i oczywiście od tego czym są dla nas pieniądze. Jesli ktoś chciałby zarabiać dużo, a ciągle na pieniądze mówi “pieniążki”, no to duże one nie będą.😉 Oczywiście samo pojęcie “dużo” jest BARDZO WZGLĘDNE. Natomiast może pora sie przyznać… lubisz zarabiać pieniadze? 🤔 Nie łatwo to powiedziec w naszym kraju, gdzie jak masz więcej od sąsiada to “na pewno ukradłeś”, a jak wspinasz sie po kolejnych szczeblach kariery to “na pewno przez łóżko”. Takie przekonania głoszą zakompleksieni Polacy, ale Ty nie musisz należeć do tej grupy. Możesz mówić otwarcie że lubisz zarabiać pieniądze, ze nie chcesz żyć od pierwszego do pierwszego, a zawsze miec na wszystkie swoje potrzeby i pomaganie innym. Taki cel założyłam sobie wiele lat temu. Jestem nauczona pracy, bo pracuje od 6. roku życia. Wiem ze na wszystko trzeba ciężko zapracować. Należy tez umieć się z tego potem cieszyć i korzystać. Do pieniędzy trzeba mieć głowę. Tak, rozsądek ma tu duże znaczenie, bo umiejetność zarządzania kasa jest tak samo ważna jak umiejetność jej zarabiania. Wiecie co? Lubię i nie boje się rozmawiać o pieniądzach i to bardzo zmieniło się na przestrzeni lat. Już widzę falę hejtu, bo przecież „mi pieniądze spadają z nieba”, lecz JA wiem ile poświęciłam, aby teraz żyć spokojnie. To że ludzie świata mediów po prostu „mają” pieniądze to kolejne krzywdzące przekonanie społeczeństwa. My nie mamy, bo nam dają. My pracujemy i to bardzo dużo. 👇🏻👇🏻👇🏻 (dalej w komentarzu)

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Takie przekonania głoszą zakompleksieni Polacy, ale Ty nie musisz należeć do tej grupy. Możesz mówić otwarcie że lubisz zarabiać pieniądze, że nie chcesz żyć od pierwszego do pierwszego, a zawsze mieć na wszystkie swoje potrzeby i pomaganie innym. Taki cel założyłam sobie wiele lat temu – dodała aktorka.

Sonda

poll-violet

Którą wersję Agi wolicie?

1
Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją metamorfozę

Miała piękne włosy, szkoda, że obcięła

2
Agnieszka Kaczorowska w krótkich włosach

Ładnemu we wszystkim ładnie. W krótkich też na plus

Agnieszka Kaczorowska pisze o pieniądzach

Trzeba przyznać, że mało która celebrytka otwarcie mówi na temat zarobków. Kaczorowska postanowiła wyłamać się ze schematu i przyznała – że jest nauczona pracy od najmłodszych lat i sukcesywnie realizowała postawione przez siebie cele.

Agnieszka Kaczorowska mieszka w pięknym w domu – zobaczcie, jak go urządziła!

Jestem nauczona pracy, bo pracuje od 6. roku życia. Wiem ze na wszystko trzeba ciężko zapracować. Należy tez umieć się z tego potem cieszyć i korzystać. Do pieniędzy trzeba mieć głowę. Tak, rozsądek ma tu duże znaczenie, bo umiejętność zarządzania kasą jest tak samo ważna jak umiejętność jej zarabiania. Lubię i nie boje się rozmawiać o pieniądzach i to bardzo zmieniło się na przestrzeni lat – dodała Aga.

W komentarzach nie brakowało słów uznania, jednak jak zwykle pojawiła się również krytyka.

Wspaniały post!

Zgadzam się w 100%.

Proszę nie porównywać siebie do zwykłego Kowalskiego. Zarabianie, zarabianiem, ale to ile dostajecie rzeczy, ciuchów itp od sponsorów za reklamowanie ich np na insta to druga sprawa.

No fajna praca, siedzieć przed telefonem i się nagrywać.

Zgadzacie się z tym, o czym pisała Agnieszka Kaczorowska?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Kaczorowska, Edyta Herbuś i inne gwiazdy na pokazie charytatywnym (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska OBURZONA zdjęciami dzieci w PIELUCHACH: Nie mogę zrozumieć

Agnieszka Kaczorowska karmi piersią córkę na Instagramie: „Temat niezwykle bliski memu sercu”

Agnieszka Kaczorowska-Pela w jesiennej stylizacji.

Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. Baranowski/AKPA.

Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem, Maciejem Pela na imprezie branżowej.

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela/fot. AKPA.

Agnieszka Kaczorowska w asymetrycznej tunice na ściance.

Agnieszka Kaczorowska-Pela/fot. AKPA.