Agnieszka Kaczorowska (28 l.) w zeszłym roku powitała na świecie córeczkę, której dała na imię Emilia. Tancerka nie ukrywała, że macierzyństwo odmieniło jej życie i zaczęła na wiele spraw patrzeć w inny sposób. Agnieszka opublikowała na Instagramie najnowsze zdjęcie, na którym pokazała – jak karmi piersią swoją córkę. Zaapelowała do mam, by te jak najdłużej karmiły dzieci. Co napisała?

Agnieszka Kaczorowska planuje drugie dziecko? „Będzie dobrze, tak jak ma być”

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak karmi piersią córkę

Agnieszka Kaczorowska chętnie pokazuje swoje życie, od kiedy została mamą małej Emilii. Aktorka postanowiła, że nie będzie upubliczniać wizerunku córki i kadruje zdjęcia w taki sposób, by nie było widać twarzy dziecka. Mimo to na jej profilu regularnie pojawiają się fotki z córką a fani mogą obserwować, jak szybko rośnie dziewczynka.

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak jej córka NABRUDZIŁA w domu podczas jedzenia

Coraz więcej gwiazd deklaruje, że karmi swoje dzieci w naturalny sposób. Kiedyś uchodziło to za tabu, a teraz dziecko przy piersi mamy staje się widokiem coraz powszechniejszym i zwyczajnym.

Aga również opublikowała fotkę, na której widać jak karmi piersią córkę. Zarówno tancerka, jak i jej pociecha mają na sobie eleganckie sukienki. Kaczorowska zdradziła, że temat karmienia jest dla niej bardzo ważny.

Dzisiaj Światowy Dzień Karmienia Piersią. Temat niezwykle bliski memu sercu…dosłownie i w przenośni. Ubolewam, że obecnie niestety mały procent kobiet w Polsce karmi piersią dłużej niż kilka dni czy tygodni. Dlatego zachęcam wszystkie przyszłe mamy i młode mamy do karmienia.

Agnieszka Kaczorowska ZAMKNĘŁA swoją szkołę tańca. „Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe”

Kaczorowska, jak każda młoda mama zmagała się z tymi samym problemami podczas karmienia. Tancerka jest zdania, że mimo trudności mamy powinny jak najdłużej karmić swoje pociechy.

Mimo trudności, mimo ludzi, którzy jednym zdaniem potrafią zniechęcić… mimo mitów krążących po internecie. Jesteście silne, mądre i jestem przekonana, że chcecie jak najlepiej dla swojego Maluszka. Natura jest mądra. Korzystajmy z niej – napisała Aga.

View this post on Instagram

Dzisiaj Światowy Dzień Karmienia Piersią❗️ Temat niezwykle bliski memu sercu…dosłownie i w przenośni😉 Ubolewam, że obecnie niestety mały procent kobiet w Polsce karmi piersią dłużej niż kilka dni czy tygodni.😞 Dlatego zachęcam wszystkie przyszłe mamy i młode mamy do karmienia…mimo trudności, mimo ludzi, którzy jednym zdaniem potrafią zniechęcić… mimo mitów krążących po internecie. Jesteście silne, mądre i jestem przekonana, że chcecie jak najlepiej dla swojego Maluszka.😘 Natura jest mądra. Korzystajmy z niej! 🙏😘 ________ Najbliższy odcinek #JestemMamą będzie dotyczył właśnie tematu karmienia piersią👌🏻💪🏻 Ogromna dawka wiedzy już w nadchodzącym tygodniu.❤️ Subskrybuj mój kanał na YT 👉🏻 LINK w BIO @agakaczor , aby nie przegapić!💚 #JestemMama #KP #BędęMamą #BedeMama #rodzew2020 #karmiępiersią #mamakarmiaca #swiatowydzienkarmieniapiersia #worldbreastfeedingday #Pelakowelove 📸 @marek_podolczynski

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Agnieszka Kaczorowska porusza temat karmienia piersią

Fanki w komentarzach dzieliły się swoimi doświadczeniami w temacie karmienia piersią. Internautki przyznały, że Agnieszka bardzo dobrze zrobiła, że poruszyła taki temat na swoim profilu.

Święte słowa.

Oj tak, karmienie nie jest dzisiaj „w modzie”.

Karmienie jest cudowne.

Pięknie – komentowali fani.

Jakie są Wasze doświadczenia w temacie karmienia piersią?

Zgadzacie się ze zdaniem Agnieszki – kobieta powinna karmić jak najdłużej w naturalny sposób?

Dajcie znać w komentarzach, jesteśmy ciekawi Waszych opinii.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Kaczorowska z córką w takich samych sukienkach. „Zazdroszczę tych przepięknych kreacji w duecie”

Agnieszka Kaczorowska w emocjonalnym wpisie tłumaczy – czym jest dojrzałość: ” Nie brzmi Pani poważnie”

Agnieszka Kaczorowska mieszka w pięknym w domu – zobaczcie, jak go urządziła!

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką.

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córką. Fot.Instagram/agakaczor.

Agnieszka Kaczorowska z córką w pasujących stylizacjach.

Agnieszka Kaczorowska z córką w pasujących stylizacjach. Fot.Instagram/agakaczor.

Agnieszka Kaczorowska z córką.

Agnieszka Kaczorowska z córką. Fot.Instagram/agakaczor.