Agnieszka Kaczorowska (28 l.) w podniosły sposób postanowiła napisać, czym jest dla niej dojrzałość. Aktorka opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym wyjaśniła – jak to wygląda z jej strony. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza – wszystko przez młody wiek aktorki. Internautka zarzuciła jej, że za mało w życiu doświadczyła aby tak pisać. O co dokładnie chodzi? Zobaczcie.

Agnieszka Kaczorowska z córką w takich samych sukienkach. „Zazdroszczę tych przepięknych kreacji w duecie”

Agnieszka Kaczorowska skrytykowana za wpis o dojrzałości

Agnieszka Kaczorowska w zeszłym roku po raz pierwszy została mamą. Aktorka nie ukrywała, że pojawienie się na świecie jej córeczki całkowicie ją odmieniło. Kaczorowska nie ma problemów z tym, by pokazywać córkę na Instagramie – chętnie chwali się wspólnymi chwilami z dzieckiem i porusza tematy związane z macierzyństwem.

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak jej córka NABRUDZIŁA w domu podczas jedzenia

Aga tym razem postanowiła opublikować serię czarno białych zdjęć i pod jednym z nich napisała – czym jest i jak rozumie dojrzałość. Kaczorowska zapozowała w seksownej i opinającej ciało sukience, podkreślając tym samym apetyczne kształty.

Dojrzałość. Gdy nie potrzebujesz czyjejś akceptacji lub poklasku. Gdy bierzesz odpowiedzialność za każdy wybór, każde słowo, każdy czyn. Gdy wiesz, że nie ma przypadku, ale wszystko jest konsekwencją. Gdy naprawdę nie musisz, możesz jedynie chcieć. Gdy marzenia i działanie jest wystarczającym spełnieniem. Gdy serce po prostu jest wypełnione miłością. Gdy wiesz coraz więcej, a wydaje Ci się, że coraz mniej. Gdy nie czekasz, bo masz wszystko – napisała.

Jej słowa nie przekonały wszystkich Internautów. W komentarzach pojawiły się głosy mówiące, że Aga ma za małe doświadczenie. Jedna z fanek zwróciła uwagę, że Aga jest stosunkowo młoda i ma za mały bagaż doświadczeń życiowych.

Pani Agnieszko. Z całą sympatią do Pani, ale dwudziestolatka pisząca o dojrzałości… Nie brzmi Pani poważnie. Swoje trzeba przeżyć, za 20 lat można zacząć powoli wiedzieć, co to znaczy. Dorosłość, rodzina, to nie to samo, co dojrzałość. Dojrzała w ogóle Pani nie jest, rozważna, zaradna itp. tak, ale nie dojrzała. Dojrzałość to nie jest wrzucenie odpowiedniej fotki na Instagram – napisała fanka.

Agnieszka nie mogła pozostawić tej wypowiedzi bez komentarza i postanowiła odpisać Internautce.

Zgadzam się, że dojrzałość to nie liczba. Oczywiście ze inny punkt widzenia mam ja w wieku 28 lat i inny będę mieć za lat 10 czy 15. Natomiast dojrzałość wynika z doświadczeń, poukładania pewnych spraw. Dla mnie dojrzałość to to co napisałam w poście. Nie potrzebuję, aby Pani myślała ze jestem dojrzała. Natomiast proszę pomyśleć czy mnie Pani zna, aby w ogóle wydawać opinie – odgryzła się.

Jest Pani niesamowita kobietą!

Ogromna Inspiracja.

Klasa.

Wykonałeś ogromną pracę nad sobą by dojść do miejsca, w którym teraz jesteś – pisali fani.

Wy również uważacie, że Agnieszka zmieniła się od kiedy została matką?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Kaczorowska ZAMKNĘŁA swoją szkołę tańca. „Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe”

Agnieszka Kaczorowska pokazuje stare zdjęcie i pisze, jak schudła: To nie dieta cud

Agnieszka Kaczorowska mieszka w pięknym w domu – zobaczcie, jak go urządziła!

Agnieszka Kaczorowska na ściance

Agnieszka Kaczorowska-Pela/fot. AKPA.

Agnieszka Kaczorowska-Pela na warsztatach kulinarnych.

Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą, fot. Baranowski/AKPA.

Agnieszka Kaczorowska w bezowym garniturze.

Agnieszka Kaczorowska, fot. AKPA.