Agnieszka Kaczorowska (27 l.) dwa lata temu wzięła cichy ślub z tancerzem Maciejem Pelą. Para pobrała się w słonecznej Toskanii, a teraz Kaczorowska na swoim Instagramie powraca wspomnieniami do tego magicznego dnia. Aktorka pokazała nigdy wcześniej nieopublikowane zdjęcie ze ślubu.

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wyglądała, gdy miała zaledwie kila lat. Pamiętacie te stylówki?

Agnieszka Kaczorowska wspomina ślub w Toskanii

Agnieszka Kaczorowska w ciągu dwóch lat całkowicie zmieniła swoje życie. Aktorka została żoną i matką i nie ukrywa, że świetnie odnajduje się w nowej roli.

Tancerka zapowiadała, że ona i Maciej Pela pobiorą się w tajemnicy przed mediami i dotrzymała słowa. Uroczystość odbyła się w słonecznej Toskanii, a na ślubie były zaproszone jedynie najbliższe osoby. Kaczorowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała kolejne zdjęcie z ceremonii, które do tej pory trzymała dla siebie.

Agnieszka ślubną fotografię opatrzyła opisem, w którym podkreśliła, że Włochy są jej ulubionym miejscem na ziemi, z którym wiąże się wiele wspomnień.

We Włoszech się zaręczyliśmy, we Włoszech wzięliśmy ślub. Do Włoch zabrałam @maciek.pela na urodzinową niespodziankę. We Włoszech też obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu. Kochamy Włochy, tęsknimy i jestem pewna, że jeszcze nie raz odwiedzimy! Przesyłamy Włochom dużo dobrej energii, aby to wszystko co złe się skończyło, żeby znów czas nie do końca miał znaczenie, żeby znów można było napić się #ilcaffè w barze pełnym ludzi i żeby to włoskie słońce ogrzewało tylko uśmiechnięte twarze – podpisała zdjęcie aktorka

View this post on Instagram

#mimanchiitalia ❤️ We Włoszech się zaręczyliśmy, we Włoszech wzięliśmy ślub. Do Włoch zabrałam @maciek.pela na urodzinową niespodziankę. We Włoszech też obchodziliśmy pierwszą rocznicę ślubu.❤️ Kochamy Włochy, tęsknimy i jestem pewna, że jeszcze nie raz odwiedzimy! Przesyłamy Włochom dużo dobrej energii, aby to wszystko co złe się skończyło, żeby znów czas nie do końca miał znaczenie, żeby znów można było napić się #ilcaffè w barze pełnym ludzi i żeby to włoskie słońce ogrzewało tylko uśmiechnięte twarze!☀️💪🏻 ______________ 📷 @marek_podolczynski 👉🏻 wchodźcie na profil i korzystajcie z okazji na vouchery do mistrza aparatu 👌🏻 #Pelakowelove #Pelakiwpodróży

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Ceremonia była mała, w ślubie wzięło udział 30 osób. Agnieszka miała aż trzy suknie ślubne od Violi Piekut. Trzeba przyznać, że wyglądała zachwycająco – jak każda panna młoda w dniu swojego ślubu.

Fani w sekcji komentarzy również tak uważali, bo pod zdjęciem posypały się słowa zachwytu nie tylko nad suknią Agnieszki, ale całą sesją ślubną.

Twoja sukienka to moje marzenie!!

Wasze zdjęcia ślubne są najpiękniejszymi, jakie w życiu widziałam.

Aga wyglądasz cudownie, jak milion dolarów – czytamy

A Wam podoba się sesja ślubna Agnieszki i Macieja?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Kaczorowska o DIECIE córki. Jest DUMNA z tego, co je Emilia

Agnieszka Kaczorowska pokazała POKOIK córki! Jest jak z BAJKI

Agnieszka Kaczorowska bardzo schudła? Mam ochotę dać Pani kanapkę – piszą internauci

Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem Maciejem Pela.

Agnieszka Kaczorowska-Pela, Maciej Pela, fot. Kurnikowski/AKPA

Promienna Agnieszka Kaczorowska-Pela pozuje przed fotoreporterami.

Agnieszka Kaczorowska-Pela, SK:, , Warsztaty kulinarne z Agnieszką Kaczorowską-Pelą i Maciejem Pelą, fot. Baranowski/AKPA