Wczoraj polski internet obiegła radosna wiadomość – Aleksandra Domańska urodziła! Aktorka przywitała na świcie swoją pierwszą pociechę. Informacją podzieliła się z fanami na Instagramie. 32-latka opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak karmi maleństwo piersią. W poście umieściła też „list do kobiety”. Po publikacji plotkarskie media zaczęły rozpisywać się na temat narodzin… córeczki gwiazdy.

Aleksandra Domańska urodziła. Pokazała poruszające zdjęcie

Aleksandra Domańska odnosi się do informacji o płci swojego dziecka

Aleksandra ewidentnie była zaskoczona tymi rewelacjami, bo dziś na swoim InstaStories odniosła się do tego typu wiadomości. Aktorka jasno zaznaczyła, że nie zamierza zdradzać płci dziecka, a imię, które jemu nadała jest neutralne płciowo.

Słuchajcie, nie wiem, skąd te wieści o płci, bo nigdzie nie podawałam. Ale jedno jest pewne. Jest 50% szans, że to dziewczynka i 50%, że chłopczyk. Ale za to imię jest no gender! Dziękuję za miłe słowa. Kocham! – pisze Ola.

Przypomnijmy, że Domańska jest jedną z tych gwiazd, które bardzo chronią swoje prywatne życie. Zresztą informacją o błogosławionym stanie, 32-latka podzieliła się dopiero wtedy, gdy jej brzuch był już naprawdę konkretnych rozmiarów.

Dodajmy też, że niedawno Julia Rosnowska komunikowała, że wychowuje swoje dziecko bez określania jego płci. Czy Ola pójdzie w jej ślady? Na to wygląda…

Julia Rosnowska o określaniu płci dziecka: „Chcę, żeby moje dziecko mogło samo kształtować narrację o sobie”

Aleksandra Domańska, fot. Instagram @domanska_naprawde

Aleksandra Domańska, fot. Instagram @domanska_naprawde