Anna i Robert Lewandowscy na początku maja ponownie zostali rodzicami. Piłkarz w jednym z wywiadów przyznał, że większość czasu z córką spędza jego żona, bo „początki dla taty są o wiele mniej absorbujące niż dla mamy”. Jak zaznaczył, z każdym dniem kontaktu z córką będzie znacznie więcej.

Robert Lewandowski zdradził, kto spędza więcej czasu z Laurą. „Z każdym tygodniem będzie się to zmieniało”

Anna Lewandowska u fryzjera

Trenerka jak każda mama wie, że pierwsze tygodnie, a nawet miesiące, z maluchem nie są najłatwiejsze, a wiele pań tylko może pomarzyć o odpoczynku. Anna nawet już pokazała trudy macierzyństwa i jak wygląda po nieprzespanej nocy, kiedy musiała wstawać do Laury. Na szczęście ostatnio udało jej się znaleźć chwilę dla siebie. Jak ją wykorzystała? Trenerka odwiedziła salon fryzjerski i odświeżyła fryzurę. Efektami pochwaliła się na Instagramie.

Mama i zasłużone wychodne. Wiecie o czym mówię? Dziś nadeszła u mnie ta chwila, kiedy wyjście do fryzjera cieszy, podwójnie… Co ja piszę… potrójnie. Ach , i kawa wypita w ciszy – napisała trenerka.

View this post on Instagram

Mom after a small update, well-deserved time off,😉And a question for you, what do you do when you have a short break just “for yourself"…? ________________________ Mama i zasłużone wychodne 🤗 Wiecie o czym mówię? Czasem wydaje mi się, że mamy mają dodatkową moc… Ba! Uważam, że wszystkie KOBIETY ją mają! Serio!!!! Na co dzień to umiejętność robienia kilkunastu rzeczy naraz 🙈, a dodatkowo skrupulatne planowanie każdego dnia i myślenie o innych, a dopiero na końcu o sobie🙈 Dziś nadeszła u mnie ta chwila kiedy wyjście do fryzjera cieszy, podwójnie… Co ja pisze… potrójnie🤪.ach , i kawa wypita w ciszy 🤪😂 I pytanie do Was Drogie Mamy. Kiedy macie chwilkę i krótki czas do wykorzystania dla siebie, to na co go przeznaczacie? 🤗🤗🤗 #annalewandowska #women #momlife #momoftwo

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

ZOBACZ TEŻ:

Anna Lewandowska po ciąży musi wymienić całą szafę. Klara już dopytywała, czemu jest taki bałagan

Internautki oszalały na punkcie tych butów Anny Lewandowskiej. Wcale nie są drogie!

Trzyletnia Klara Lewandowska nie ma lekko. Już musi się uczyć

View this post on Instagram

We are starting a new challenge in July! training plans, diet plans, and a lot of motivation. Are you in?🤗 ______________________ No i stało się! Będzie wyzwanie!🙈 Niechcący wygadałam się podczas wczorajszego live z Kaśką @katarzynazielinska.. pytanie, kto wraca z Lewą do formy😆 Cieszę się, bo Wasze opinie dotyczące ostatniego wyzwania były tak pozytywne, że odczytuje to jako zachętę do zorganizowania kolejnego. Tym razem… To ja liczę na Was #Lewawracadoformy, ale to dopiero od lipca😉 Będą nowe plany treningowe w app, dietetyczne, do dyspozycji dostosowany do wyzwania catering, bedzie duuuużo MOTYWACJI oczywiście na regularnych liveach 😘🤗 No i standardowo niespodzianki 🎈 Takiego wyzwania jeszcze u mnie nie było. Ja już nie mogę sie doczekać🙈 A póki co… Zostawiam Was z obecnymi programami w app @Diet_training_by_Ann a sama lecę na spacer 🥰 #annalewandowska #challengeworkout #motivation #mom

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on