Anna Lewandowska (31 l.) dała sobie czas na dojście do figury po ciąży. Lewandowska nie umie się nudzić i nawet w wolnej chwili znajdzie jakieś zajęcie. Trenerka postanowiła posprzątać w garderobie i przyznała, po ciąży musi wymienić całą szafę. Całość oczywiście nadzorowała Klara, która była bardzo ciekawa, czemu jej mama zrobiła taki bałagan.

Trzyletnia Klara Lewandowska nie ma lekko. Już musi się uczyć

Anna Lewandowska robi porządki w szafie

Rodzina Anny i Roberta Lewandowskich powiększyłam się 6 maja. Ponownie zostali rodzicami córki Laury. Drugi poród trenerki przebiegł szybko i bez komplikacji. Teraz Ania pokazuje fragmenty ze swojego życia świeżo upieczonej mamy i zdradza, jak wygląda u niej w domu wychowywanie dwóch córeczek.

Anna Lewandowska zdradziła szczegóły na temat drugiego porodu

Lewa szczerze przyznała, że czasami nie dosypia. Jednak trenerka ma mnóstwo energii i postanowiła w wolnym czasie posprzątać w garderobie. Ania Lewandowska na InstaStory zapowiedziała, że po ciąży czeka ją wymiana szafy. Jej sylwetka cały czas się zmienia i Ania gubi ciążowe kilogramy. 

U każdej kobiety, a szczególnie tej po ciąży chyba czas na wymianę szafy – powiedziała Ania na InstaStory.

Anna Lewandowska pokazała, jak wyglądają u niej w domu porządki w szafie.

Anna Lewandowska pokazała, jak robi porządki w szafie, fot.Instagram:annalewandowskahpba.

Lewandowska przyznała, że daje sobie czas na powrót do figury sprzed ciąży. Wróciła do treningów, ale nie forsuje się – dba o swoją kondycję i o ruch. W sumie sprzątanie garderoby również można podciągnąć pod trening – w końcu trzeba się sporo nagimnastykować, żeby powyciągać stare rzeczy a później wszystko ładnie poukładać.

Mamie towarzyszyła oczywiście Klara, która była bardzo ciekawa – skąd taki bałagan w garderobie. Ania wytłumaczyła córce, że zabrała się za porządkowanie szafy i dodała, że obie zajmą się później garderobą dziewczynki.

A u Was jak wygląda sytuacja? Szafy gotowe na lato?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Pierwsze prace POLSKICH gwiazd – co robiła Anna Lewandowska, a kto pakował cebulę?

Anna Lewandowska snuje plany na przyszłość. Już myśli o powiększeniu rodziny?

Anna Lewandowska w skarpetkach za 600 złotych na Instagramie

View this post on Instagram

Returning to training can be difficult … Especially after the second pregnancy I can see a big difference 🤗. I am preparing a GREAT CHALLENGE for you, which will start at the beginning of July. I have a head full of ideas! ___________________________ Powroty do treningów bywają trudne…Szczególnie po drugiej ciąży widzę sporą różnicę. Ciało regeneruje się wolniej, do tego dochodzi zmęczenie, no i nie oszukujmy się, wiek już nie ten sam🙈 🤗. Za chwilę upłynie 6 tygodni od czasu porodu, tym samym powoli planuję zwiększyć obroty (oczywiście za zgodą lekarza). Przygotowuję też dla Was WIELKIE WYZWANIE, które planowo ruszy z początkiem lipca❤️ Głowa pełna pomysłów, jak to na sportowca przystało, dlatego będzie się działo! Kocham aktywność fizyczną i trenuję przede wszystkim dla ZDROWIA i mam nadzieję, że podzielicie ze mną tę pasję🤗 Dajcie znać w komentarzu, kto będzie ze mną w wyzwaniu 🙏❤️ ——- #annalewandowska #workoutplan #dietandtrainingbyann #momlife #momoftwo #healthyteam #postpregnancy

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

View this post on Instagram

We are starting a new challenge in July! training plans, diet plans, and a lot of motivation. Are you in?🤗 ______________________ No i stało się! Będzie wyzwanie!🙈 Niechcący wygadałam się podczas wczorajszego live z Kaśką @katarzynazielinska.. pytanie, kto wraca z Lewą do formy😆 Cieszę się, bo Wasze opinie dotyczące ostatniego wyzwania były tak pozytywne, że odczytuje to jako zachętę do zorganizowania kolejnego. Tym razem… To ja liczę na Was #Lewawracadoformy, ale to dopiero od lipca😉 Będą nowe plany treningowe w app, dietetyczne, do dyspozycji dostosowany do wyzwania catering, bedzie duuuużo MOTYWACJI oczywiście na regularnych liveach 😘🤗 No i standardowo niespodzianki 🎈 Takiego wyzwania jeszcze u mnie nie było. Ja już nie mogę sie doczekać🙈 A póki co… Zostawiam Was z obecnymi programami w app @Diet_training_by_Ann a sama lecę na spacer 🥰 #annalewandowska #challengeworkout #motivation #mom

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on