Anna Lewandowska (31 l.) na swoim Instagramie pokazała kilka ujęć z wakacji – razem z mężem Robertem Lewandowskim (31 l.) i córką Klarą wybrali się na urlop. Trenerka nie zdradziła jeszcze, gdzie się znajdują. Na profilu znalazło się jej zdjęcie w bikini, z ciążowym brzuszkiem na pierwszym planie.

Robert Lewandowski o życiu w Niemczech. Nie jest tak KOLOROWO

Ciężarna Anna Lewandowska w bikini

Małżeństwo spodziewa się kolejnego dziecka. Robert oznajmił to w listopadzie podczas meczu, gdy po strzelonym golu zrobił słynną „cieszynkę”. Ich 2,5 letnia córka Klara będzie miała rodzeństwo.

Anna pokazała zdjęcie, na którym siedzi na plaży. Ma na sobie górę od bikini i krótkie szorty. Trzyma się za powiększony brzuszek.

Nowy Rok = nowe życie, nowe wyzwanie i mnóstwo szczęścia – napisała.

Anna Lewandowska pokazała brzuszek w bikini:

Anna Lewandowska porównała zdjęcie z teraz z tym sprzed dwóch lat. Widzimy, jak zmieniła się Klara

Brzusio rośnie 🤩widok zapierający dech w piersi😍 jakie to jest niesamowite.. z dwojga ludzi powstaje nowe życie ❤️

Jedno zdjęcie a wyraża tyle emocji ♥️

Piękny brzuszek 😍 – brzmią komentarze.

Jeszcze nie znamy płci dziecka Lewandowskich. Pojawiły się plotki, że będzie to dziewczynka, ale para nie potwierdziła tych doniesień.

View this post on Instagram

Time for a short holidays 🙏 A moment to switch off (I will be online less often), but as always, I will try to support you with the beginning of the New Year. ________ Krótkie wakacje 🙏 Chwila na wyłączenie się (zaglądam tu teraz nieco rzadziej🙈wybaczcie), ale jak zawsze, bede się starała wspierać Was z początkiem Nowego Roku. Wiem, że to czas, kiedy motywacja jest najbardziej potrzebna. A szykuję dla Was duuużo wyzwań 🙏 #healthyteam Zasłużony urlop (piszę to z czystym sumieniem, bo ten rok był dla nas WYJĄTKOWO pracowity, krok po kroku, cel po celu, więc z pełną satysfakcją uznaję, że kolejny cel do spełnienia to ODPOCZYNEK🙈😍😚 ________ #annalewandowska #RAL #healthyteam #holiday #sun #chillout #family #women #robertlewandowski #klara

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

View this post on Instagram

We wish you all a wonderful Christmas full of love 🎀🎄🙏 _____________________ Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Czas wyłącznie dla rodziny, czas dla nas🤰🏼👩‍❤️‍💋‍👩👨‍👩‍👧. Czas wyciszenia, ale i radości z bycia z najbliższymi nam osobami. Żebyście, mogli być wszyscy razem, zdrowi, uśmiechnięci w gronie tych, których KOOOCHACIE. Dla Was najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, aby przyjście na świat Chrystusa🙏🌟 przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość.❣️🎀🎄 Wszystkim moi kochani życzę cudownych, pełnych miłości i bliskości Świąt 🙂 #christmastime

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on