Anna Lewandowska (32 l.) pokazała, jak spędziła rodzinną niedzielę w Monachium. Trenerka postanowiła skorzystać z zimowej aury i wybrała się z Robertem Lewandowskim (32 l.) i dziećmi na sanki. Zabawa była przednia. Lewandowska docenia różne formy aktywności – tym razem odnalazła wewnętrzne dziecko.

Anna Lewandowska pokazała, jak urządziła pokój Klary

Anna Lewandowska na sankach z Klarą

Anna Lewandowska aktualnie przebywa w Monachium. Lewa jest w stałym kontakcie z fanami na Instagramie. Pokazywała już, jak zaczęła dzień – postanowiła wybrać się na zimowy bieg z wózkiem o poranku. Trenerka już zaraziła aktywnością fizyczną starszą córkę – stara się również dobre nawyki pokazywać Laurze.

Anna Lewandowska spełniła marzenie Klary: „No to dzisiaj czeka na nią niespodzianka”

Lewa udostępniła rodzinne zdjęcie, na którym pozuje na sankach z Robertem Lewandowskim i Klarą. Widać, że całą trójką mają niezły fun i szeroko się uśmiechają.

Ania w opisie zachęciła fanów do aktywności fizycznej.

2021 rok to nowy wymiar podejścia do aktywności fizycznej! Przed wybuchem pandemii myśleliśmy o sporcie i ćwiczeniach głównie w kontekście sprawności ciała i szczupłej sylwetki. Dopiero zamknięcie w domach uświadomiło nam, jak ważny dla naszej głowy jest (tak zwyczajny!) długi spacer, intensywna tabata albo rozluźniająca joga – zaczęła Ania.

Dobra wiadomość jest taka, że każda forma ruchu, zarówno ta na świeżym powietrzu jak i ta w naszych domach pozostają najważniejszy elementem dbania o siebie i o nasze zdrowie – dodała.

Anna Lewandowska tego dnia miała na sobie różową kurtkę od 4F, do której dobrała białą czapkę z pomponem i ciepłe śniegowce marki Bogner, za które trzeba zapłacić ponad 1500 złotych. Lewa od lat motywuje fanów na Instagramie, którzy w komentarzach zachwycali się rodzinnym zdjęciem.

  • Cudne zdjęcie! Jak się na nie patrzy to od razu człowiek się uśmiecha.

  • Ja też chce na sanki.

  • Widać jak cudownie można spędzać czas z kochaną rodzinką.

  • Ale ekstra zdjęcie.

  • Wspaniale was widzieć w dobrych nastrojach.

  • Jaka piękna rodzinka – czytamy.

Rodzina jak z obrazka?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Lewandowska pokazała BABCIĘ! Są bardzo podobne do siebie!

Anna Lewandowska mówi o KOLEJNYM dziecku. Szczera odpowiedź

Anna Lewandowska w modnym kożuchu: „Look w stylu Aspen”

Elegancka Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu.

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Anna Lewandowska na spacerze z Laurą.

Anna Lewandowska na spacerze z Laurą, fot.AFPS.

Anna Lewandowska na spacerze z rodziną.

Anna Lewandowska z młodszą córką Laurą, fot.AFPS.