Anna Lewandowska (30 l.) w rozmowie z Jackiem Szmidtem, redaktorem naczelnym Twojego Stylu, opowiedziała mnóstwo ciekawych rzeczy na temat swego życia.

Trenerka, która łączy obowiązki zawodowe z wychowywaniem dwuletniej córki Klary, zdradziła na przykład, kiedy i z jakiego powodu zdarzyło się jej ostatnio płakać.

Anna Lewandowska w Twoim Stylu o tym, dlaczego płacze

Żona Roberta Lewandowskiego jest bardzo silną kobietą. Sport nauczył ją wytrwałości i odporności, okazuje się jednak, że i Anna miewa czasem słabsze dni. Takie, które zna chyba każda kobieta – gdy mamy zbyt wiele na głowie i czujemy, że nie damy rady ogarnąć wszystkich rzeczy.

Anna Lewandowska chciała zostać mamą wcześniej – nie mogła przez tajemniczą chorobę

Płakałam w życiu z różnych powodów, ze szczęścia też, ale ostatnio ze zmęczenia – zdradziła Anna Lewandowska w Twoim Stylu.

Niedawno przyjechałam do Warszawy niewyspana po kilku nocach. Klara ma dwa lata, ale często się budzi. Przyszłam do biura i nagle pojawiło się tysiąc pytań od moich współpracowników. Potem zadzwonił Robert z hotelu. Był na zgrupowaniu kadry, pytał, czy do niego przyjadę, bo rzadko się ostatnio widywaliśmy ze względu na wyjazdy. Nie mogłam wstać i wyjść. Czułam, że wszystko mi się wymyka. Popłakałam się na środku biura – wyznała Anna Lewandowska.

Trenerka zdradza, że uczy się rezygnować z tego, by samodzielnie zajmować się wszystkim, doglądać wszystkich spraw związanych z dużym biznesem, jaki prowadzi. Zresztą Robert wysyła jej często sygnały, że bierze na siebie za dużo i chce wszystko robić „zaraz, teraz”.

OMG! Anna Lewandowska pokazała swój CELLULIT

I chciałabym czasem żyć chwilą, odpiąć wrotki – mówi Lewandowska w Twoim Stylu. – Zatrzymać się, nie nadużywać telefonu, bo nawet Klara tego nie lubi, woła „Mama, nie!” – wyznaje z rozbrajającą szczerością Lewandowska.

Ostatnio trenerka zafundowała sobie prawdziwe wakacje i nieco zwolniła tempo. Mamy nadzieję, że odpoczęła!

W końcu! Anna Lewandowska pokazała twarz Klary na Instagramie

Cały wywiad z Anną Lewandowską przeczytacie w nowym Twoim Stylu.

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska podczas festiwalu See Bloggers, Łódź 2019, Forum, Forum – Zubrzycki Marian

Anna Lewandowska z córeczką Klarą na boisku kibicuje Robertowi, Forum, Imago Sport