Blanka Lipińska (35 l.) publicznie wytknęła Ewę Minge, gdy ta wypowiedziała się w nieprzychylnych słowach o jej związku z Baronem (36 l.). Pisarka nie kryła zażenowania i dodała, że projektantka powinna przeprosić muzyka. Przy okazji szczerze powiedziała, jak naprawdę wygląda jej relacja z byłym partnerem.

Blanka Lipińska tłumaczy, dlaczego zmieniła wygląd auta i tym samym pozbyła się prezentu od Barona: Ja się po prostu bałam

Blanka Lipińska odpowiada Ewie Minge

Blanka Lipińska gdy tylko przeczytała, jaki komentarz napisała Ewa Minge publicznie wyszydzając związek pisarki z Baronem – natychmiast zareagowała i napisała w wiadomości prywatnej do projektantki. Teraz Lipińska wróciła do tematu i przyznała, że Minge powinna przeprosić gitarzystę zespołu Afromental.

Pani Ewo, mnie nic nie boli w Pani komentarzu, bo Pani zdanie w tej sprawie jest dla mnie kompletnie nieistotne, a wręcz zbędne. Wszystko co miałam Pani do powiedzenia napisałam w wiadomości prywatnej. Uznałam, że to będzie wyraz mojego szacunku do Pani. Ale skoro znowu na forum porusza Pani temat to pozwolę sobie powiedzieć, iż uważam, że wypowiadając się publicznie w tak krzywdzącym tonie o Aleksandrze, powinna Pani serdecznie przeprosić jego – zaczęła Lipińska.

Ewa Minge o związku Blanki i Barona: „Baron uprawia marketing przy okazji seksu”

 

Czytając Pani wcześniejsze podłe i zgorzkniałe słowa mogę tylko powiedzieć, że większej głupoty i echa gawiedzi nie widziałam dawno.. i kogo, jak kogo ale Pai o to nie podejrzewałam. (…) I skoro już sobie tak medialnie radzimy to rada od młodszej koleżanki, która marzyła o Pani sukni na studniówkę, proszę wrócić do świata mody, by w mediach istnieć znowu jako artysta, a nie wyrocznia od cudzego życia. To zdecydowanie lepiej Pani wychodziło i budziło podziw, a nie niesmak – dodała pisarka.

Blanka Lipińska odpowiada Ewie Minge.

Blanka Lipińska odpowiada Ewie Minge. Fot.Instagram:blanka_lipinska.

Blanka Lipińska pisze o relacji z Baronem

Blanka Lipińska postanowiła również zabrać głos w sprawie tego, jak wygląda jej relacja z Baronem po rozstaniu. Przyznała, że rozstali się w zgodzie i cały czas mają ze sobą kontakt.

Niestety, nie ma tu żadnej dramy, wciąż jesteśmy dla siebie wsparciem i mądrością. Robienie ze mnie ofiary wykorzystanej przez „bawidamka”. Ludzie serio? Przecież to ja go sobie wymyśliłam i uwiodłam, nie on mnie. Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy się, a nawet … WIDUJEMY – dodała na koniec pisarka.

Spodziewaliście się tego?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska pokazała, jak się maluje: „Jezu robię tutorial z makijażu”

Blanka Lipińska PRZEROBIŁA pokój, który należał do Barona

Blanka Lipińska w PIERWSZYM wywiadzie po rozstaniu z Baronem. Zdradziła, jaki był i w czym się nie zgadzali

Czarna stylizacje Blanki Lipińskiej.

Blanka Lipińska w czarnej stylizacji, fot.AKPA.

Ewa Minge w kolorowej stylizacji.

Ewa Minge, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.