Wczoraj gośćmi w show Kuby Wojewódzkiego był Igor Kwiatkowski, a także Mieczysław Jurecki oraz Tomasz Zeliszewski z Budki Suflera. W ostatnim czasie z zespołu odszedł wokalista, Krzysztof Cugowski, który zajął się karierą solową. Natomiast Romuald Lipko choruje na nowotwór. Członkowie grupy otworzyli się na temat konfliktu z Cugowskim, zdradzili też, że Romuald czeka na przeszczep.

Romuald Lipko walczy z nowotworem. Jest zdjęcie ze szpitala w Niemczech

Budka Suflera o konflikcie z Krzysztofem Cugowskim

W tym roku zespół obchodzi 45-lecie działalności muzycznej. Kuba Wojewódzki zapytał ich o relacje z Krzysztofem Cugowskim.

Nie wiem, gdzie jest. Jeśli chcesz zapytać, dlaczego z nami nie śpiewa, to ci powiemy. Po pierwsze jest nam przykro, że go z nami nie ma. Podjął taką decyzję. Wyobraź sobie taką sytuację, ciocia zaprasza Jasia na urodziny, a Jasio mówi „Nie mam ochoty”. I to jest cała historia – powiedział Tomasz Zeliszewski.

Kuba dopytywał, czy już nigdy nie wróci.

To nie jest pierwszy raz, kiedy odszedł. Czy wróci czy nie, tego nikt nie wie. To wszystko jest oparte na ludzkich emocjach. Dziś jesteśmy wkurzeni, jutro wybaczamy. Nie powiem, że to nie jest niemożliwe, że kiedyś wyjdziemy razem na scenę.

Mieczysław Jurecki dodał:

Krzysiek jest w niesamowitej formie wokalnej. Grając z nami czasami nie miał takiej, jaką dzisiaj ma. Jest mi żal, że z nami nie gra.

Najmłodszy syn Cugowskiego nie pójdzie w ślady ojca – chłopak studiuje w Anglii, niedługo zagra w serialu Netflixa

Budka Suflera o chorobie Romualda Lipko

Członkowie zespołu zdradzili, że ich kolega Romuald Lipko, który choruje na nowotwór wątroby jest w szpitalu i czeka na przeszczep.

Romek jest w szpitalu na Banacha. Dostał wiadomość, że jest dla niego organ – wątroba. Jedzie na przeszczep. Romeczku, powodzenia, trzymamy kciuki.

ZOBACZ TAKŻE:

SZOK! Nowa dziewczyna Kuby Wojewódzkiego jest również byłą Maćka Musiała

Tomasz Karolak krytykuje Małgorzatę Rozenek na kanapie u Wojewódzkiego?!

 

scena z: Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Krzysztof Cugowski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Romuald Lipko, SK:, , fot. Niemiec/AKPA