Jeszcze nie tak dawno temu, Paulina Smaszcz praktycznie całkowicie zamilkła w temacie Maćka Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek po wielu miesiącach bezustannego komentowania ich życia i poczynań w sieci. Szybko okazało się jednak, że była to tylko cisza przed burzą, a Kobieta-Petarda po raz kolejny odpaliła się i wybuchła, gdy media obiegła informacja o wakacyjnym wyjeździe „Kurzopków”.

W obszernym wpisie w mediach społecznościowych Paulina Smaszcz nie szczędziła gorzkich słów pod adresem byłego męża, który zabiera Katarzynę Cichopek w miejsca, w których dawniej bywał z Pauliną i synami na rodzinnych wyjazdach. Wśród oskarżeń, słów krytyki i obelg padły między innymi stwierdzenia: „brak wstydu, brak mózgu, brak klasy”, Kurzajewski został nazwany „złośliwym, podłym pinokiem”, Cichopek „konkubiną”, która „śpi w moim łóżku, je z moich talerzy i kąpie się w mojej wannie”.

Na koniec para została nazwana czule „obślizgłymi szczurami umoczonymi w ścieku oszustw, kłamstw i manipulacji”. Słodko?

Kobieta-Petarda powraca i wybucha ze zdwojoną siłą: „Obślizgłe szczury umoczone w ścieku oszustw (…)”

Znajomi zdradzają, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zareagowali na nowy wpis Pauliny Smaszcz

Po tym wpisie oczy wszystkich zostały zwrócone w stronę Kurzajewskiego i Cichopek. Ci jednak, jak to mają w zwyczaju, nie skomentowali osobiście kolejnych rewelacji na swój temat, które wyszły spod palców Pauliny. Zamiast tego, zrobili to znajomi pary, którzy udzielili wywiadu serwisowi „Świat Gwiazd”:

Po tym wpisie jesteśmy zszokowani jej postawą, ale wiadomo, że szczęście Kasi i Macieja jest solą w oku dla Pauliny. To przecież ona jako pierwsza zażądała rozwodu i chciała układać sobie życie na nowo – zdradzili znajomi.

Jednocześnie zapewniono, że „Kurzopki” nie zamierzają pozwolić Smaszcz kontynuować ciągłego wylewania na siebie pomyj i już wkrótce spotkają się z nią w sądzie, a jej nowy wpis będzie jednym z dowodów w sprawie:

Na szczęście Kasia i Maciej zachowują zimną krew w tej sytuacji i nie dają ponieść się negatywnym emocjom. Kasia nie chce wchodzić w konfrontację z Pauliną. Skupiają się przede wszystkim na budowaniu pozytywnych relacji, a odpowiedź Smaszcz usłyszy w sądzie. W październiku ruszy proces o zniesławienie, do którego prawnicy pary są doskonale przygotowani. Kasia i Maciej złożyli dwa oddzielne pozwy o naruszenie dóbr osobistych związanych z ich wizerunkiem. Takie wpisy jak ten ostatni są tylko i wyłącznie kolejnym dowodem w sprawie.

Myślicie, że to powstrzyma Paulinę czy raczej da jej kolejne powody do wybuchów?

Znana psycholog radzi Paulinie Smaszcz: „Rozstanie trzeba znosić z GODNOŚCIĄ”

pasekkozak