Po wyborach 15 października nastąpiła nieoczekiwana zmiana partii rządzącej, która wywołała prawdziwy popłoch w stacji TVP, dotychczas traktowaną przez Prawo i Sprawiedliwość jako swoją własną tubę propagandową i narzędzie do niszczenia opozycji. Oczy Polaków zwróciły się w stronę dziennikarzy Telewizji Polskiej, którym groziła nagła utrata pracy, a w mediach typowano najbardziej zagrożone nazwiska.

Wśród nich przewijała się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy prowadzili razem „Pytanie na śniadanie”. Teraz okazuje się jednak, że stacja ma dla nich inne plany i podczas gdy inni drżą o swoje posady, Kasia i Maciej będą mogli pochwalić się nowym projektem!

Maciej Kurzajewski WYLECI z TVP?! Jest komentarz specjalisty

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzą razem event

Jak dowiedział się portal Świat Gwiazd, duet „Kurzopków” pojawi się razem na Gali II edycji kampanii „Badaj się regularnie” i poprowadzi wspólnie wydarzenie. Prócz nich na evencie pojawią się również inne gwiazdy, m.in Aleksandra Popławska, Edyta Herbuś, Julia Kamińska, Anna Karczmarczyk, Aleksandra Kot, Tomasz Ciachorowski, Aleksandra Hamkało, Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, Jak Kliment i Lenka Kliment.

Gala odbędzie się 11 listopada, zbiegając się tym samym z obchodami Dnia Niepodległości.

Jesteście ciekawi jak sobie poradzą Kasia i Maciej w rolach prowadzących wydarzenie?

Ciemne chmury nad Katarzyną Cichopek. Straciła kolejną pracę!

pasekkozak

Katarzyna Cichopek na urodzinowej wycieczce z Kurzajewskim. Ile romantycznych zdjęć!

scena z: Katarzyna Cichopek, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA