Anna Lewandowska (31 l.) Nowy Rok rozpoczęła od odpoczynku. Trenerka razem z rodziną postanowiła wyjechać do ciepłych krajów. Lewandowska nie poinformowała, gdzie dokładnie wypoczywają, jednak po dodanych zdjęciach widać, że znajdują się w raju na ziemi.

Anna Lewandowska bez makijażu na Instagramie, fanki pytają, czy to jej oczy, czy soczewki

Anna Lewandowska zasłania ciążowy brzuch arbuzem

Ania Lewandowska urodziła córeczkę Klarę, 4 maja 2017 roku. Mąż trenerki, Robert jakiś czas temu poinformował na meczu, że wraz z Anią spodziewają się drugiego dziecka. Od tamtego czasu Lewandowska w mediach chętnie pokazuje swój powiększony brzuszek.

Nowy Rok to … nowy rozdział, nowe podejście do rożnych spraw. Chciałabym przypomnieć jak ważną rolę w naszym życiu zajmuje prawidłowe żywienie. Zwłaszcza będąc w ciąży. Niewątpliwie, świadome podejście do tego tematu będzie najlepszym prezentem, jaki możemy sprawić sobie lub dziecku – podpisała zdjęcie w bikini trenerka

Tym razem Ania udostępniła wakacyjne zdjęcie, na którym siedzi na plaży w cielistym bikini. Powiększony brzuch zasłoniła przekrojonym arbuzem. W oczy rzuca się piękna opalenizna trenerki. Lewandowska wypoczywając na urlopie stawia na wygodę. Włosy związała w niedbałego kucyka a oczy schowała za czarnymi okularami przeciwsłonecznymi. Jedyne dodatki, jakie wybrała to bransoletka i naszyjnik zrobione z muszelek.

Damską część fanów Lewandowskiej zaczęła zastanawiać jej ciemna opalenizna. Jedna z nich zapytała w komentarzach, czy Ania opala się w ciąży?

Natryskowo – opisała trenerka

Trzeba pamiętać, że nie ma ogólnych przeciwwskazań do opalania w ciąży, chyba że lekarz stwierdzi coś innego. Należy chronić skórę przed szkodliwymi czynnikami promieniowania słonecznego. Ania z pewnością pamięta o nałożeniu kremów z filtrem.

Ciężarna Anna Lewandowska na rajskich wakacjach:

View this post on Instagram

The New Year… and New Goals How to achieve our dreams? ➡️ www.healghyplanbyann.com ✨🌅 _________________________________ Nowy rok, a z nim… nowe cele 💫 Coraz częściej spotykam kobiety, które sięgają po swoje marzenia, a każda z nas ma inne: jedne robią karierę, osiągają sukces w biznesie, inne podejmują śmiałe decyzje, rzucają pracę i zostają w domu z dziećmi, spełniają się, jeszcze inne zmieniają swoje stare przyzwyczajenia i odważnie inwestują we własny rozwój. Przysłowiowa „słaba płeć” pokazuje swoją siłę, rozwija się zawodowo i zdobywa kolejne wyznaczone sobie cele. Brawo kobiety. Jak planować? Jak podejmować wyzwania? Jak osiągnąć to o czy marzymy? Zapraszam na bloga ➡️ www.hpba.pl #annalewandowska #newyearcoming #newyear #holiday #sunset

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek w BIKINI

OTO jak wyglądała Anna Lewandowska w ciąży z Klarą, gdy miała już DUŻY brzuszek (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska porównała zdjęcie z teraz z tym sprzed dwóch lat. Widzimy, jak zmieniła się Klara

Anna Lewandowska

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Robert LEWANDOWSKI Anna Lewandowska

Fot.Forum

Sonda

poll-violet

Obie trenerki motywują swoje podopieczne wrzucając seksowne fotki na Instagram.

1

Anna Lewandowska wygrywa!

2

Lepiej wygląda Ewa Chodakowska!

3
Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska w bikini

Obie mają MEGA figury