Cleo (37 l.) odwiedziła Kubę Wojewódzkiego w jego programie, po długiej przerwie. Artystka promuje swój najnowszy album SuperNova. Cleo siedząc na kanapie zdobyła się na szczerość i opowiedziała o swoich doświadczeniach z narkotykami. Tego się po niej nie spodziewaliście.

Cleo pokazała zdjęcie ze swoim bratem bliźniakiem. Jutro będzie miał operację

Cleo w programie Wojewódzkiego mówi o paleniu marihuany

Cleo jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Artystka próbowała przebić się do branży muzycznej, gdy została zauważona przez producenta Donatana. To dzięki jego pomocy rozwinęła skrzydła a teraz śpiewa na największych scenach w kraju.

Cleo ma bardzo spójny wizerunek, który przez lata pielęgnowała. W najnowszym odcinku programu Wojewódzkiego zdobyła się na odważne wyznanie. Opowiedziała o swoich doświadczeniach z marihuaną.

Kuba Wojewódzki sprzedaje swój apartament za jedyne 6,5 mln zł

Kuba Wojewódzki gościł wielu artystów i gwiazdy w swoim show. W najnowszym odcinku przeprowadził rozmowę z Cleo i Krzysztofem Zalewski.

Wokalistka była już raz w programie dziennikarza – w 2014 roku, gdy pojawiła się razem z Donatanem. Teraz Cleo przyszła sama i swoim wyznaniem zrobiła prawdziwe show.

Dziennikarz ma w zwyczaju zadawać niewygodne, czy kontrowersyjne pytania. Chciał wypytać wokalistkę, jakie ma doświadczenia z narkotykami. Zapytał się Cleo, kto dał jej pierwszego blanta.

Kuba Wojewódzki znany z drwin. Tym razem padło na Beatę Tadlę

Kolega po koncercie dał mi spróbować, więc mówię – dobrze. Wiem, że nie wywołuje to jakichś dziwnych reakcji. Absolutnie nie biorę żadnych narkotyków. Dosłownie spróbowałam, zakaszlałam i ja naprawdę nie nadaję się do tego – powiedziała.

Artystka przyznała, że była to jednorazowa sytuacja i więcej by tego nie powtórzyła, po czym opowiedziała, jak się wtedy czuła.

Było mi trochę weselej, ale po tych dwóch próbach zaciągnięcia się miałam wrażenie, że zjem cały bus koncertowy. Ja bym ważyła 300 kg, gdybym paliła.

Wokalistka nie musi martwić się o figurę, bo wygląda naprawdę rewelacyjnie.

Spodziewaliście się takiego wyznania po Cleo?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Cleo wspiera Kasię Kowalską w tym traumatycznym czasie, a Donatan stroi sobie żarty

Cleo nie wytrzymała na słowa Edyty Górniak! Powiedziała, jaka jest prawda: „Jest mi cholernie przykro”

Cleo mówi, dlaczego nie wychodziło jej w poprzednich związkach

Cleo w słowiańskim stroju.

Cleo, fot. Kurnikowski/AKPA.

Cleo na imprezie branżowej.

Cleo, fot. Baranowski Michał/AKPA.

Cleo pod studiem DDTVN.

Cleo, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA.