Dzieci polityków budzą spore zainteresowanie w mediach. Po Kindze Dudzie i jej słowach na wiecu wyborczym taty w Pułtusku wylała się na nią masa nieprzychylnych komentarzy. Teraz na tapetę bierzemy córkę Pawła Kukiza – Julię, która postanowiła spróbować swoich sił jako projektantka. Julia ukończyła szkołę projektowania ubioru i dzisiaj broniła pracy dyplomowej. Z tego powodu musiała stworzyć kolekcję ubrań, którą zaprezentowała. Jest modowo?

Córka Kukiza ciężko chora! Paweł walczy o jej zdrowie

Julia Kukiz została projektantką? Stworzyła kolekcję ubrań

Julia Kukiz może pochwalić się imponującym wykształceniem. Jest najstarszą z córek polityka i jak do tej pory ukończyła dwa kierunki – zarządzanie oraz komunikację wizerunkową na Uniwersytecie Wrocławskim. Mimo to Julia jakiś czas temu postanowiła, że rozpocznie studia w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Czas szybko leci i 2,5 roku minęło ekspresowo a Julia musiała pokazać, czego się nauczyła w tym czasie.

Stylizacje żon polityków i kandydatów na prezydenta RP. Która postawiła na elegantszy zestaw?

Dzisiaj odbyła się jej obrona pracy dyplomowej w ramach czego młoda kobieta musiała stworzyć kolekcję ubrań.

Pokaz jest elementem obrony dyplomu. To zwieńczenie nauki, ale też wstęp do tego, co chcę robić w przyszłości – powiedziała córka polityka w rozmowie z Wirtualną Polską.

View this post on Instagram

🔜 2 dni ✌️

A post shared by Julia Kukiz (@juliakukiz) on

Julia Kukiz otworzy własny butik?

Julia przyznała w wywiadzie, że znane nazwisko z pewnością pomaga w karierze i zdobyciu zainteresowania mediów – jednak z drugiej strony musi udowodnić, że zapracowała na to sama ciężką pracą.

Jej ojcem jest dumny z córki i wspiera ją na każdym etapie. Paweł – mimo, że tak jak Julia jest artystyczną duszą, to kompletnie nie zna się na modzie.

Mój tata w ogóle nie zna się na modzie. Gustuje w czerni, tak jak ja. Wspiera mnie w tym, co robię. Oboje mamy artystyczną duszę i rozumiemy się bez słów w kwestii wrażliwości artystycznej. Znane nazwisko z jednej strony pomaga, ponieważ jest rozpoznawalne. Ale z drugiej, muszę jeszcze mocniej udowodnić, że to moja praca, moje dzieło i moje nazwisko, a nie taty – zdradziła.

Julka modą interesuje się od najmłodszych lat. Zamierza otworzyć własny butik? Córka polityka nie chciała zdradzić planów na przyszłość.

View this post on Instagram

Sculpture design 🔨

A post shared by Julia Kukiz (@juliakukiz) on

Modą interesuję się od zawsze. Mam już swój plan, ale nie chcę tego jeszcze zdradzać – powiedziała WP.

Co myślicie o jej ubraniach?

Podobają się Wam jej projekty?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Radość w rodzinie Pawła Kukiza. Wydaje córkę za mąż!

Paweł Kukiz w CKM-ie: Nosz k*rwa!

Dawno niewidziana Kinga Duda wróciła do Polski. Chce wesprzeć tatę w końcówce kampanii wyborczej