Eve Jobs jest najmłodszą z pociech Steve’a Jobsa i Laurene Powell Jobs. 22-latka ma jeszcze trójkę rodzeństwa – Erin Siennę Jobs, Reeda Jobsa, Lisę Brennan-Jobs. Matką Lisy nie jest Laurene. O Lisie Brennan i jej ojcu było głośno kilka lat temu, kiedy kobieta napisała książkę „Small Fry”, w której napisała, że Steve Jobs nie chciał się do niej przyznać, ani też płacić alimentów. Wówczas o współtwórcy marki Apple pojawiały się dziesiątki artykułów, ale wbrew pozorom, o życiu prywatnym Jobsa, niewiele było wiadomo. Zdaje się, że i jego pociechy nie mają ochoty na korzystaniu z nazwiska i życiu na świeczniku. Czyżby jednak Eve się wyłamała?

Córka Waldemara Goszcza jest w ciąży. Zdradziła PŁEĆ dziecka

Córka Steve’a Jobsa została modelką

Dotychczas o Eve słyszeliśmy głównie dzięki jej osiągnięciom w jeździectwie. W ubiegłym roku została nawet zaliczona do grona pięciu najlepszych zawodników na świecie poniżej 25. roku życia. Teraz podbije świat mody? Eve zadebiutowała w roli modelki i reklamuje kosmetyki marki Glossier.

Na swoim instagramowym profilu Eve pochwaliła się efektami i zamieściła dwa zdjęcia z kampanii. 22-latka, z mokrymi włosami i chłodzącymi płatkami pod oczami, obwieszona złotą biżuterię leży w wannie pełnej piany. A w ręce trzyma błyszczyk wspomnianej marki. Wróżycie jej karierę w branży mody?

Warto też dodać, że Eve skupia się nie tylko na jeździectwie i teraz na modelingu. Studiuje na Stanford University, gdzie przed laty poznali się jej rodzice.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Eve Jobs (@evecjobs)


ZOBACZ TEŻ:

To rzadkość! Joanna Kulig pokazała zdjęcie z SYNEM. Chłopiec rośnie jak na drożdżach

Kasia Tusk z córką – jeszcze nigdy nie pokazała tak dużo: Oczy ma po dziadku

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Eve Jobs (@evecjobs)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Eve Jobs (@evecjobs)