Koronawirus nadal atakuje. Wiele osób jednoczy siły, by walczyć o zdrowie podczas epidemii. Nie każdy może pozwolić sobie na pomoc finansową, jednak każdy pomaga, jak może. Nawet zrobienie zakupów starszej osobie, to już naprawdę duży gest. Ci, którzy mogą starają się jednak przeznaczać spore sumy pieniędzy na walkę z koronawirusem. Pomagają zagraniczne gwiazdy i influencerzy, np. Donatella Versace czy Chiara Ferragni, czy duże firmy – także te z Polski.

Piłkarz Juventusu Turyn ZAKAŻONY koronawirusem! Co ze Szczęsnym i Ronaldo?

Cristiano Ronaldo nie zamieni swoich hoteli w szpitale!

W mediach pojawiła się informacja o tym, że także Cristiano Ronaldo jest chętny do pomocy. Piłkarz na czas epidemii miał zmienić sieć swoich hoteli Pestana CR7 w szpitale. News był publikowany na różnych portalach, w gazetach i na Twitterze, gdzie był chwalony za swoją postawę.

Hotele Cristiano Ronaldo w jego kraju staną się szpitalami, z których będzie można korzystać bezpłatnie. Piłkarz Juventusu będzie tym, który zapłaci lekarzom i pracownikom – brzmiał fragment tekstu, który znalazł się na stronie internetowej hiszpańskiego dziennika sportowego Marca.

Artur Boruc został poddany KWARANTANNIE. Sara Boruc już wcześniej podejrzewała u siebie koronawirusa

Marca zamieściła w swoim materiale screen z Instastories Edgara Cairesa (byłego męża siostry CR7 – Elmy). Ten z kolei udostępnił screen z fan page’a „Arena Desportiva”, gdzie pojawiła się informacja o zmianie hoteli piłkarza w szpitale. Okazuje się, że to nieprawdziwa informacja, która zniknęła z profilu Cairesa, „Arena Desportiva” i z portalu Marca. Sportowy dziennik usunął także swoje tweety związane z tym tematem.

Informacja krążyła na kilku stronach na Facebooku, ale to, co skłoniło nas do publikacji, to fakt, że opublikowała ją również Paula Carvalho, osoba, do której mamy wielki szacunek i która jest prezesem stowarzyszenia non profit, Essencia Human. Od razu spróbowaliśmy skontaktować się z osobami powiązanymi z Cristiano w celu potwierdzenia, ale się nie udało. Cristiano przyzwyczaił nas do wielkich gestów, więc z uwagi na to, o czym wspominaliśmy, postanowiliśmy się tym podzielić. W międzyczasie otrzymaliśmy od Pauli Carvalho wiadomość, że inni ludzie wprowadzili ją w błąd, więc natychmiast usunęliśmy informację ze strony. My również zostaliśmy wprowadzeni w błąd. Przepraszamy wszystkich naszych obserwujących – tłumaczy na Facebooku „Arena Desportiva”.

ZOBACZ TEŻ:

Straszna wiadomość! Polski piłkarz zarażony KORONAWIRUSEM

Ratownicy medyczni sprawdzają Natalię Kukulską, czy nie ma KORONAWIRUSA (ZDJĘCIA)

Heidi Klum w obawie przed koronawirusem całuje męża przez szybę (WIDEO)

 

Cristiano Ronaldo/fot. Zuma Press/Forum

Cristiano Ronaldo/fot. Forum