Rafał Collins (30 l.) opublikował na Instagramie wideo, na którym postanowił skrytykować zachowanie Daniela Martyniuka (31 l.). Gwiazda TVN nie szczędził ostrych słów. Młody Martyniuk, tak chętny do atakowania innych osób w mediach odpowie na zaczepkę?

Daniel Martyniuk OBRAZIŁ hotel na Instastory. Właściciele ODPOWIEDZIELI

Rafał Collins w ostrych słowach krytykuje Daniela Martyniuka

Daniel Martyniuk zasłynął w mediach, jako osoba konfliktowa. Syn Zenka Martyniuka ma na swoim koncie sporo skandali – między innymi jazdę bez prawa jazdy, czy konflikty z policją, która znalazła w jego mieszkaniu marihuanę. Po męskiej rozmowie, jaką Daniel odbył z ojcem, na jakiś czas się uspokoił, jednak nie minęło dużo czasu zanim postanowił wrócić do starych nawyków. Martyniuk zaatakował między innymi Kamila Bednarka, czy w niewybrednych słowach opisywał hotel, w którym nawet nie był gościem.

Daniel Martyniuk oświadcza: Już nie chcę być sławny

Tego było za dużo dla Rafała Collinsa, który postanowił zadedykować Martyniukowi wpis na Instagramie. Nie miał nic miłego do powiedzenia.

Dosyć pajacowania. Sorry, już po prostu gościu mnie tak irytuje, że żyłka pękła. Jak można tak nie doceniać swojego życia i pomijam tutaj że np. łamiąc kwarantannę gościu jeździł po mieście samochodem mimo, że ma zabrane prawko. Pomijam wiele wątków, ale kiedy taki błazen krytykuje wszystko i wszystkich, ludzi którzy ciężko pracują na swój sukces i robi to publicznie, cyklicznie i nagminnie to musi mu ktoś powiedzieć w twarz jak to wygląda z boku – napisał Rafał.

Cześć Daniel, z tej strony Rafał Collins. Gościu, który wiele lat i bardzo ciężko pracował na pozycję, w której się znajduje. Własnoręcznie doszedłem do miejsca, na które tak naprawdę nie zasługuję w moim życiu. Wiem, że nie wiesz na ten temat nic, ponieważ wszystko, co posiadasz, zawdzięczasz swoim rodzicom. Spoko, niech tak będzie. Tylko dlaczego tak mocno swoją pozycję szargasz? – dopytuje się Rafał.

Sonda

poll-violet

Rafał Collins w ostrych słowach skrytykował zachowanie Daniela Martyniuka. Dobrze zrobił?

1
Rafał Collins na imprezie branżowej.

Rafał dobrze zrobił, że skrytykował zachowanie młodego Martyniuka, Odważył się powiedzieć głośno swoje zdanie.

2
Daniel Martyniuk w dniu swojego ślubu

Daniel jest osobą konfliktową, ale jego konflikty z czegoś wynikają. Rafał nie powinien angażować się w publiczną dyskusję z Danielem.

Rafał Collins apeluje do Daniela Martyniuka

Rafał Collins postanowił otwarcie skrytykować zachwianie Daniela Martyniuka. Przyznał, że jest on rozpieszczony i wszystko zawdzięcza swoim rodzicom i nie ma żadnego celu w życiu. Dodał, że w jego mniemaniu młody Martyniuk nie zasługuje na określanie go mianem faceta.

Rodzice Daniela Martyniuka mają już DOŚĆ

Być może nie jest ci z tym głupio, że sam nic nie osiągnąłeś. Być może dobrze ci się z tym żyje, być może nie doceniasz, jak ciężko jest dojść do własnego celu, ponieważ nigdy nie miałeś żadnego celu i nigdzie nie musiałeś dojść. Nie zrobiłeś w muzyce nic, nie zrobiłeś nic w hotelarstwie, nie zrobiłeś nic, generalnie w życiu.

Po prostu już ci się poprzewracało w głowie, ale być może potrzebowałeś kogoś takiego jak ja, żeby ci powiedział otwarcie w twarz – zachowujesz się jak błazen i takiego kogoś jak ty trzeba przełożyć przez kolano jak gówniarza. Na liścia to zasłużył sobie facet, a w moim przekonaniu na dzień dzisiejszy nie jesteś facetem. Weź się chłopaku w garść, przestań pajacować i zacznij żyć w realu – dodał Collins.

W komentarzach posypały się słowa gratulacji w stronę Rafała. Internauci przyznali, że zgadzają się z tym, co powiedział młody Collins.

Bardzo mądre słowa.

W końcu ktoś się odważył i powiedział publicznie to co myślą wszyscy, brawo!

Zgadzam się z Tobą, ale szkoda słów na kogoś takiego.

Bardzo elegancko wyjaśniłeś gościa.

Zgadzacie się z Rafałem?

Dobrze zrobił, że poruszył temat Daniela Martyniuka na swoim Instagramie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Edyta Górniak PRZYTULIŁA Martyniuka na scenie. Będzie duet?

Daniel Martyniuk znowu łamie prawo! Policja przyłapała go na gorącym uczynku

Daniel Martyniuk puka od spodu i ATAKUJE Kamila Bednarka

Rafał Collins przyłapany przez fotoreporterów.

Rafał Collins, fot. AKPA.

Daniel Martyniuk w dniu swojego ślubu.

Ślub syna Zenka Martyniuka 28-letniego Daniela. Fot. Forum

Rafał Collins na imprezie branżowej.

Rafał Collins, fot. Podlewski/AKPA.