Daniel Martyniuk już od dłuższego czasu jest bohaterem artykułów pojawiających się w mediach. Większość z nich jednak nie działa na korzyść syna Zenona Martyniuka, jednak zdaje się, że to mu nie przeszkadza i stale swoim budzącym kontrowersje zachowaniem, daje o sobie przypomnieć.

Daniel Martyniuk i Ewelina wzięli udział w audycji VOX FM. Dziennikarz próbował ich pogodzić!

Daniel Martyniuk pokazał partnerkę w bieliźnie

O Danielu zrobiło się niezwykle głośno głównie przez jego nietypową relację, a następnie awantury z żoną, Eweliną Golczyńską i jej rodziną. Daniel i Ewelina doczekali się córki, Laury, jednak nie wychowują jej razem. W związku z tym rozwiedziony z Eweliną syn gwiazdora disco polo ma sporo wolnego czasu i chętnie wykorzystuje go na spotkania z innymi kobietami.

Jeszcze niedawno młody Martyniuk wyznał, że jest zakochany w „pięknej Hiszpaneczce”, do której planował polecieć w odwiedziny. W ostatnim czasie jednak często widywany jest w towarzystwie Faustyny, swojej byłej dziewczyny, z którą był zwiazany zanim poznał Ewelinę. Część osób podejrzewa, że wcale nie ma żadnej „Hiszpaneczki”, tylko że tak nazywa Faustynę, ponieważ właśnie ją oznaczył we wpisie o „Hiszpanece”.

ZOBACZ: To jest „piękna Hiszpaneczka” Daniela Martyniuka. Będziecie zaskoczeni

Trudno nadążyć za życiem uczuciowym Daniela Martyniuka, choć ten często je relacjonuje. Noc z piątku na sobotę spędził w towarzystwie Faustyny, czym oczywiście pochwalił się na InstaStories, gdzie zamieścił zdjęcie w bieliźnie byłej/obecnej dziewczyny.

My sweetheart. Ostra niczym diabelskie Maserati – napisał.

ZOBACZ TEŻ:

Przełom! Danuta Martyniuk PRZEPRASZA byłą synową

SZOKUJĄCE słowa Daniela Martyniuka. Mówi o byłej żonie i córce

Partnerka Daniela Martyniuka

Była/obecna partnerka Daniela Martyniuka/fot. Instagram/daniel.martyniuk.89

Samochód Maserati

Daniel Martyniuk porównał Faustynę do Maserati/fot. Instagram/

Daniel Martyniuk w "Pytaniu na Śniadanie"

Daniel Martyniuk/fot. FORUM