Daniel Martyniuk, co jakiś czas daje o sobie przypomnieć. Po półrocznej przerwie Zenon Martyniuk znowu musiał się wstydzić za syna.

Daniel Martyniuk wyszedł z aresztu

Daniel Martyniuk znowu łamie prawo! Policja przyłapała go na gorącym uczynku

Daniel Martyniuk tym razem nie przestrzegał kwarantanny. Jak mówili sąsiedzi Martyniuka, mimo powrotu z Holandii i Niemiec ciągle gdzieś jeździł. Policja kilkukrotnie przyłapała go na gorącym uczynku. Kara pieniężna nie zdyscyplinowała Daniela i trafił do aresztu.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który notorycznie łamał zasady kwarantanny i nie stosował się do wyroku sądu. Przebywa on w specjalnym areszcie dla osób z grupy ryzyka związanego z koronawirusem. Udało nam się dowiedzieć, że pobrano mu już próbki do testów, a inspektor sanitarny ukarał go mandatem w wysokości 10 tysięcy złotych – poinformował nadkom. Tomasz Krupa.

Daniel Martyniuk ZATRZYMANY!

Po miesiącu aresztu, kiedy rodzice wpłacili kaucję, Daniel mógł wyjść na wolność. Jak dowiedział się „Super Express”, po zatrzymaniu, Daniel zamieszkał tymczasowo z rodzicami w Białowieży, gdzie mogą liczyć na większą prywatność.

Daniel na razie trzyma się rodziców. Przebywa z nimi w drugim domu w Białowieży. Tam mają więcej spokoju i okoliczności przyrody też mają łagodny wpływ na zszargane ostatnimi czasy nerwy całej rodziny – ujawnił „Super Expressowi” przyjaciel rodziny.

Dodaje, że państwo Martyniukowie bardzo chcą, żeby syn dobrowolnie poszedł na terapię, ale on raz się zgadza, a raz nie.

Odpuszczają jak widzą poprawę. Ale potem on wywija numer, a oni wyciągają go z tarapatów. Teraz przez pandemię koronawirusa jest gorzej, bo każdy zastanawia się, czy pobyt w ośrodku nawet dla uzależnionych jest bezpieczny. Tłumaczą mu jak bardzo sam niszczy własne życie. Martwią się, że jak odreaguje areszt, to dawne nawyki powrócą. Momentami wątpią w swe siły, ale walczą o niego za wszelką cenę, bo to ich jedyne dziecko – tłumaczy przyjaciel rodziny.

Zenek Martyniuk zapłacił 10 tysięcy i Daniel wyszedł z aresztu – wrócił na FB i Instagram

View this post on Instagram

#bialowieza #oldhouse #woodenhouse #photography

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

View this post on Instagram

#bialowieza #orthodoxchurch #photography

A post shared by Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89) on

Daniel Martyniuk. Fot. Instagram

Daniel Martyniuk. Fot. Instagram

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk. Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Daniel Martyniuk. Fot. Instagram

Daniel Martyniuk. Fot. Instagram