W 2023 roku w życiu Dody pojawił się Dariusz Pachut, przy którym jak mogło się zdawać piosenkarka w końcu odnalazła szczęście i stabilizację. Początkowo para chętnie publikowała wspólne zdjęcia i filmiki, jednak nieoczekiwanie z dnia na dzień Pachut przestał pojawiać się w mediach społecznościowych Dody, a artystka w wywiadach ucinała temat swojego związku. Media natychmiast zaczęły spekulować o rozstaniu Dody i Darka, a para ani nie potwierdziła ani nie zdementowała tych plotek.

Jakiś czas później Doda pojawiła się w podcaście Przemka Górczyka, gdzie zdradziła, że „medialna nagonka” na jej związek z Dariuszem Pachutem sprawiła, że postanowiła całkowicie zamknąć przed show-biznesem swoje życie prywatne. Szybko okazało się też, że Doda i Dariusz wcale ze sobą nie zerwali i wciąż pozostają w szczęśliwym związku. I choć piosenkarka nie chwali się już na prawo i lewo swoim związkiem, od czasu do czau zdradza ciekawostki dotyczące jej życia z Dariuszem.

Doda ma obrzydliwe hobby! Zdradziła, jak reaguje na to jej partner: „Darek UCIEKA”

Doda grzebała Dariuszowi Pachutowi w telefonie. Znalazła nagie zdjęcia kobiet

Teraz Doda po raz kolejny wywołała niemałe zamieszanie, gdy ujawniła, że ma pełen dostęp do telefonu swojego ukochanego i chętnie korzysta ze swojego przywileju. Okazuje się, że to, co znalazła w telefonie Dariusza zjeżyło jej włos na głowie! W najnowszym odcinku swojej radiowej edycji „Dodaphone” artystka zdradziła, że choć obydwoje pozostają w związku, o którym wiedzą już chyba wszyscy, to i tak nie przeszkadza to innym kobietom w wysyłaniu mężczyźnie nagich zdjęć i flirtowaniu:

Myślicie, że jakikolwiek mój publiczny związek był barierą dla kogoś? My ze swoim partnerem mamy hasła do swoich telefonów, widzimy kto, co do nas pisze. Laski centralnie wysyłają nagie zdjęcia, propozycje randek… Do wszystkich moich partnerów, aktualnego również. Jak ja bym pokazała te screeny, zrobiła z tego całą galerię, to by było im wstyd, bo większość z nich ma też swoich partnerów.

Jednocześnie Doda podzieliła się swoimi spostrzeżeniami w temacie dzisiejszych związków. Gwiazda przyznała, że odkąd odsunęła swój związek od mediów, jest zdecydowanie szczęśliwsza:

To jest straszne, że dożyliśmy czasów, w których prawdziwa miłość nie ma prawa odbijać się w oczach partnera, tylko w telefonie i oczach tysięcy ludzi, których nawet nie znamy. I tylko wtedy może okazać się tą prawdziwą i satysfakcjonującą.

Doda przyznała się, że założyła partnerowi podsłuch! Usłyszała o sobie szokujące słowa

pasekkozak

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen