Doda jest jedną z tych osób, które, albo się kocha albo nienawidzi. Jej kontrowersyjna osoba, cięty język i wypowiedzi często nie są łatwe do przełknięcia dla innych, a artystka nigdy nie kryje tego, co ma na myśli i mówi prawdę prosto z mostu.

Od czasu do czasu dzieli się ze swoimi fanami nie tylko przemyśleniami na różne tematy, ale również ciekawostkami ze swojego życia i przeszłości. Tak było i tym razem.

Doda na najnowszych zdjęciach wygląda jak NASTOLATKA

Doda MINĘŁA SIĘ z powołaniem?! „Byłam wicemistrzem POLSKI…”

Doda na InstaStories podzieliła się z fanami swoimi komentarzami, podczas oglądania zawodów z lekkoatletyki przed telewizorem. Wyznała, że jest ogromną fanką lekkoatletyki, którą od dziecka oglądała ze swoim ojcem. Jej ulubioną dyscypliną jest trójskok, skok w dal i bieg na sto metrów. Artystka zdradziła też oglądającym ją osobom, że już od małego prowadziła aktywny tryb życia, a sport był dla niej tak samo ważny, jak śpiewanie:

Słuchajcie, kocham oglądać lekkoatletykę od dziecka. Razem z tatą oglądaliśmy, potem tata był moim pierwszym trenerem. Ci co są moimi fanami wiedzą, że sport jest na równi z muzyką dla mnie wielką miłością. Skończyłam szkołę sportową, byłam wicemistrzem Polski w biegu na sto metrów. Och tych moich wyróżnień jest tyle, że naprawdę nie wiem, czy alfabetycznie, czy od końca…

Doda MINĘŁA SIĘ z powołaniem?! "Byłam wicemistrzem POLSKI..."

Instagram: dodaqueen

Piosenkarka nie dokończyła jednak myśli, bo jej uwagę z powrotem przykuły wydarzenia rozgrywające się w telewizorze. Zamiast tego postanowiła podzielić się z fanami swoim zdjęciem, na którym jako 17-latka w dość niecodziennym stroju ćwiczy pod okiem swojego ojca, Pawła Rabczewskiego:

Mam tu 17 lat i to nie jest mój strój do ćwiczeń. Tak, mam gumę. Tak, mojemu ojcu do śmiechu nie było – podpisała zdjęcie wokalistka.

Doda MINĘŁA SIĘ z powołaniem?! "Byłam wicemistrzem POLSKI..."

Instagram: dodaqueen

Jak się okazuje, jej ojciec widział swoją córkę na zupełnie innej ścieżce kariery, o czym opowiedział w rozmowie z „Super Expressem” wiele lat temu. Paweł Rabczewski zwierzył się, że zawsze chciał, by Dorota zajęła się sportem i od najmłodszych lat namawiał ją do treningów:

Wolałbym, żeby takie wielkie osiągnięcia miała w sporcie – wyznaje Rabczewski. Może zdobywałaby medale, może nie, ale nie byłoby tej całej dyskusji i niepotrzebnej krytyki. Szczerze na to liczyłem i patrzyłem dalekowzrocznie. Miałem rozpisane plany treningowe aż do lekkoaltetycznych mistrzostw świata, w których miała wystartować jako 18-latka

Czy dziś żałuje, że Dorota zamieniła się w kontrowersyjną Dodę i nie poszła wytyczonym przez niego sportowym szlakiem?

Choć Doda nie została sławną sportsmenką, aktywność fizyczna do dziś odgrywa ogromną rolę w jej życiu. W ramach wspominania swojej młodości pod okiem ojca-trenera, artystka wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie z siłowni, na którym zachwyca sylwetką i ultrapłaskim brzuchem, którego mogłaby pozazdrościć jej nie jedna nastolatka i dojrzała kobieta.

Doda MINĘŁA SIĘ z powołaniem?! "Byłam wicemistrzem POLSKI..."

Instagram: dodaqueen

Doda pije dziwne KAKAO. Znacie ten przepis?

Doda KRYTYKUJE gesty solidarności z Ukrainą

fot. Instagram: dodaqueen

Doda znów w NOWEJ fryzurze. Tym razem z GRZYWKĄ!

Doda fot. AKPA

Doda KRYTYKUJE gesty solidarności z Ukrainą: „Czy wy rozumiecie co to jest WOJNA?!”

Doda zapisała się na kurs!

fot. Instagram: dodaqueen

Doda pierwszy raz od dwóch lat ubrała choinkę! Skąd ta zmiana?

fot. Instagram: dodaqueen

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA