Poprzedni rok dał Dodzie w kość i wystawił jej zdrowie psychiczne na ciężką próbę – otwarta wojna z ex-mężem w trakcie produkcji „Dziewczyn z Dubaju”, publiczne pranie brudów i zamieszanie artystki w oszustwa finansowe Stępnia.

Ostatecznie ich 5-letnie małżeństwo zakończyło się głośnym rozwodem, a Doda na nowo rozkwitła – jej film bije rekordy popularności, a nowy singiel „Fake love” można usłyszeć w każdej znanej rozgłośni radiowej.

Piosenkarka postanowiła też wziąć sobie do serca powiedzenie „nowy rok, nowa ja” i chociaż 2022 rok ledwie się zaczął ona już szaleje! Ostatnio zakomunikowała, że zmienia imię i nazwisko, a teraz…zapisała się na kurs.

OMG! Doda zmienia IMIĘ i NAZWISKO

Doda po latach w końcu zapisała się na KURS! „Chciałam a bałam się”

W najnowszej relacji na Instagramie Doda postanowiła otworzyć się przed fanami i opowiedzieć trochę o zmianach, które zaszły w jej życiu. Jak się okazuje rozpoczęcie nowego roku jako singielka dało jej zupełnie nową perspektywę i pozwoliło wyjść ze swojej strefy komfortu. Piosenkarka w końcu zdobyła się na robienie rzeczy, których wcześniej unikała chociażby z braku czasu. Artystka wyznała, że wśród tych rzeczy znalazł się między innymi kurs ajurwedyjski i lot w tunelu aerodynamicznym, choć nazwanie tego drugiego przyszło jej z trudem:

Nie wiem czy zauważyliście, ale faktycznie w tym roku wychodzę ze swoich różnych stref komfortu i robię rzeczy, które chciałam a bałam się, są ekscytujące a inni chcieli a ja nie chciałam albo po prostu zawsze o tym myślałam, ale nie miałam czasu i właśnie zapisałam się na kurs ajurwedyjski i w następnym tygodniu również idę na latanie w komorze hipo…no wiecie, że tak się lata…. jestem zmęczona bo dzisiaj naprawdę dużo pracowaliśmy.

Doda zapisała się na kurs!

fot. Instagram: dodaqueen

Pierwsze morsowanie DODY! Była przerażona!

Doda zapisała się na kurs!

fot. Instagram: dodaqueen

PIERWSZE morsowanie DODY! Wymiękła czy nie?

W pewnym momencie Doda dorzuciła swoje głębokie, filozoficzne przemyślenia skierowane do fanów:

Ale co chcę wam tym przekazać: że dopiero jak człowiek naprawdę odbije się od dna, to zaczyna łaknąć, doceniać proste rzeczy. I przede wszystkim ŻYĆ!

Dlatego na sam koniec zaapelowała:

Więc wy absolutnie nie czekajcie i nie doprowadzajcie się do tego stanu, tylko już teraz żyjcie tak jakby każdy dzień miał być ostatnim

Doda zapisała się na kurs!

fot. Instagram: dodaqueen

Weźmiecie sobie jej rady do serca?

Doda ogłasza, że zgłosiła się na Eurowizję!

scena z: Doda, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Doda, fot. Baranowski/AKPA