Wielu sławnych celebrytów jest rozchwytywanych przez znane marki i producentów, którzy prześcigają się w proponowaniu płatnych współprac, barterów lub ofert zostania twarzą danego produktu czy ambasadorem marki. Niektórzy idą jednak na łatwiznę i na fali sławy danej gwiazdy postanawiają zareklamować swój produkt ich wizerunkiem…nie pytając jednak o zgodę! Przekonała się o tym na własnej skórze Doda, która na swoim Instagramie przestrzegła fanów przed zakupem produktu, który sama „reklamuje”.

Doda pokazała swoją łazienkę i sypialnie! Uwagę przykuwa BAŁAGAN

Doda ostrzega fanów przed fejkową reklamą produktu, który „poleca” na przerobionym zdjęciu

Jak się jednak okazuje, bezczelna firma produkująca suplement diety postanowiła wykorzystać wizerunek Dody, by zareklamować swój produkt. Posunęli się nawet do tego, że z pomocą wybitnie nieudolnej przeróbki wkleili w rękę piosenkarki produkt, wykorzystując do tego jedno z jej zdjęć. Mało tego, firma pokusiła się nawet o wyssany z palca wywiad z wokalistką, w którym rzekomo zachwala ich suplement. Doda postanowiła więc zaapelować do fanów, by uważali na tego typu oszustwa, które jak przyznała notorycznie widuje ze swoją osobą w internecie i przestrzegła przed zakupem produktu:

Kochani trafiłam na jakiś artykuł w internecie… – zaczęła, nie mogła jednak powstrzymać wybuchu śmiechu – żeby wam w ogóle do głowy nie przyszło kupować tego g*wna i próbować na sobie ryzykować z własnym zdrowiem. Dużo krąży w sieci takich fejkowych informacji, ja już naprawdę nie zwracam uwagi na podobne syfy, ale dbam o zdrowie swoich fanów, swoich fanek, także wrzucam to żebyście absolutnie się nie dały nabrać.

Po czym w kolejnych stories wrzuciła screeny z fejkową reklamą, zaopatrując je w stosowne do tego, prześmiewcze naklejki:

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

Jak myślicie, wytoczy im proces czy przymknie na to oko?

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

Doda zdobywa nie tylko szczyty list przebojów. Weszła na Mnicha i zapozowała TOPLESS!

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Doda ZEMŚCIŁA SIĘ na Radku Majdanie w „Dziewczynach z Dubaju”?! Oto jej odpowiedź

Doda znów w NOWEJ fryzurze. Tym razem z GRZYWKĄ!

Doda fot. AKPA

Doda zapisała się na kurs!

fot. Instagram: dodaqueen

Instagram: dodaqueen

Doda MINĘŁA SIĘ z powołaniem?! „Byłam wicemistrzem POLSKI…”

scena z: Doda, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Doda, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Doda, fot. AKPA

scena z: Doda, fot. Baranowski/AKPA

Doda na najnowszych zdjęciach wygląda jak NASTOLATKA