Doda od jakiegoś czasu kwitnie w nowej relacji i widać, że jest szczęśliwie zakochana. Odkąd zdradziła światu, że jej nowym wybrankiem jest Dariusz Pachut, przestała kryć się ze swoim związkiem i chętnie prezentuje partnera na zdjęciach lub instagramowych relacjach.

Doda eksponuje PIERŚCIONEK na urodzinowym wyjeździe. Dariusz Pachut się OŚWIADCZYŁ?!

Doda świętuje 38. urodziny Dariusza Pachuta. Przygotowała mu niespodziankę

Teraz w nowej relacji na Instagramie artystka zdecydowała się pochwalić niespodzianką, którą zgotowała ukochanemu z okazji jego 38. urodzin. Z tej okazji przygotowała mu ogromny tort z motywem gór i wodospadu oraz wspinającą się po torcie figurką mężczyzny:

Z samego rana duża niespodzianka od Myszki! Taki torcik na moje 38 urodziny – powiedział  Dariusz Pachut 

Z kolei Doda wtrąciła:

Dareczku, powiedz, co tam na tym torcie jest, bo może ktoś nie widzi – po czym dodała: Jesteś Ty na wodospadzie. Będę tęsknić za tobą i trzymać kciuki

Dariusz Pachut wyjaśnił, że dekoracja przypomina jego następny cel podróży – Cataratas las Tres Hermanas („Wodospad Trzy Siostry”) w Peru, który jest trzecim na świecie, pod względem wysokości, wodospadem. Tort nawiązuje również do hitu „Wodospady”, w którym Doda wystąpiła u boku (wtedy jeszcze anonimowego) mężczyzny, którym jakiś czas później okazał się właśnie Dariusz.

Doda pokazała swojego nowego chłopaka w teledysku?! (ZDJĘCIA)

Prócz tego na torcie nie zabrakło dwóch zakochanych myszek, które nawiązują do pieszczotliwego określenia, jakim Pachut często zwraca się do Dody.

Jak udało się ustalić Faktowi, w tort zostało włożone dużo pracy i „najwyższej jakości składników”, a cukiernia podkreśliła, że starała się, by wypiek był „super dopieszczony i wyglądał jak małe dzieło sztuki, a do tego żeby był pyszny”. Fakt dotarł również do potencjalnej ceny wypieku. Jak czytamy na stronie:

Ceny zaczynają się od 280 zł za torty jednopiętrowe. Na Instagramie artystki widać, że jest on dwupiętrowy. Cena za taki tort zaczyna się od 480 zł (na 25/28 porcji). Może osiągnąć nawet 960 zł (za 50/55 porcji) i więcej. Kwotę za wypiek z cukierni, w której wykonany został tort od Dody dla Dariusza Pachuta, podwyższają dekoracje. W podstawową kwotę wlicza się prosta figurka (typu misiu czy kotek), imię/cyfra lub kwity i słodycze. Za realizację bardziej skomplikowanych pomysłów, do których bez wątpienia należał prezent od Rabczewskiej, firma dolicza sobie dodatkowe pieniądze. Cena wtedy jest ustalana indywidualnie.

Jak wam się podoba?

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

IG: dodaqueen

pasekkozak