Doda pochwaliła się swoją sylwetką z 2015 roku i… odradza treningi siłowe. Dlaczego?

Doda pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym ; zdradziła swój wzrost i WAGĘ

Doda o treningach i diecie

Dla Dody bardzo ważna jest dieta i treningi. Od lat zawsze powtarza, że to jak wygląda zawdzięcza długim godzinom spędzonym na siłowni. Wokalistka wstawiła zdjęcie z 2015 roku, na którym widać całą jej sylwetkę. Widać umięśnione ciało, silne nogi i zarysowane mięśnie brzucha.

Doda pokazała swój test IQ. Nie kłamała jest wybitnie MĄDRA

Tak wyglądałam w 2015 kiedy robiłam mocne treningi co drugi dzień i każdego dnia pół godzinny bieg. Na następnym zdjęciu cały czas ta sama dieta ale siłownia zamieniona na lekkie cardio i wykluczenie treningu siłowego 😛😬4 lata później wyglądam 4 razy lepiej. Na pierwszym zdjęciu 55 kg, na drugim 53 kg. DOBIERAJCIE TRENINGI ,które dodają uroku, a nie masy🤦🏼‍♀️ ( dałam zdjęcie gdzie lepiej widać teraz😈) – napisała pod zdjęciem.

Doda informuje w komentarzach, że teraz czuje się o wiele lepiej. Na co dzień nie pije alkoholu, pozwala sobie jedynie na lampkę wina raz w miesiącu.

Doda pokazała tatuaż po usuwaniu laserowym. SZOK! Męczy się z nim już dwa lata

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jak mi się w głowie nie mieszczą komentarze typu : małżeństwo cię odmieniło ,przy mężu wypiękniałas, dzięki mężowi to inna ,lepsza Doda. I piszą to głownie kobiety🤦🏼‍♀️Dziewczyny, nie uzależniajcie swojej wartości od mężczyzny. To wspaniałe mieć kogoś kto Cię bezinteresownie kocha i akceptuje ale nie utrwalajmy SAME przekonania ,ze tylko przy facecie kobieta ewoluuje i się uszlachetnia. A co jeżeli jutro się rozwiodę ? Nie będę już nic wartą,niepełną kobietą? Bzdura . Każda z Was ,singielka ,rozwódka ,mężatka czy stara panna jest warta tyle ile sama jest z siebie dać . Mężczyzna może to tylko docenic albo nie🤷🏼‍♀️dlatego w porę uciekajcie od toksycznych idiotów żeby nie zabrali Wam tego co z Was najlepsze! Poprawiam Wam wszystkim korony ! Piersi do przodu ,do góry nos ! Los idzie na Was ,to Wy na los! Kobieta jest siłą😈 !

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)