Doda (37 l.) już dziś wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal. To dla niej ważny dzień i powrót na scenę po dłuższej przerwie. Zaapelowała do dziennikarzy.

Doda odnosi się do rozwodu i firmy Emila Stępnia: „Moje zaufanie do męża było bezgraniczne”

Doda zdradza, kiedy podjęła decyzję o rozwodzie

Doda nie kryje swojego podekscytowania przed występem w Sopocie. Dopiero co miała premiera jej nowego singla „Don’t wanna hide”, którym promuje też film „Dziewczyny z Dubaju”. Zaskoczyła nowym brzmieniem.

ZOBACZ: Doda po długiej przerwie wypuściła teledysk. Fani: „W życiu bym nie powiedział, że to Doda śpiewa”

Piosenkarka poprosiła dziennikarzy, aby na festiwalu skupili się na muzyce i nie pytali ją o rozwód:

Jak wiecie jutro występuje na Sopot Hit Festiwal. To dla mnie bardzo ważny dzień po mojej 1,5 rocznej przerwie muzycznej. Chciałabym, żebyście zadając mi pytania, tym razem skupili się na moim powrocie na scenę i nowym singlu „Don’t wanna hide”, a nie na życiu prywatnym.

Ujawniła, że decyzję o rozwodzie podjęła już w zeszłym roku.

Wiecie, że zawsze mogliście  mnie pytać o wszystko, ale musicie zrozumieć, że decyzję o rozstaniu podjęłam w tamtym roku po to, by móc przez ten czas nie na oczach mediów przeżyć to w spokoju, poukładać sobie wszystko w głowie i być gotowa na nowy rozdział, który teraz zapowiedziałam. Temat jest dla mnie zamknięty, jesteśmy na innym etapie życia, każdy ma swoje. Wymagało to ode mnie wielkiej dojrzałości i nie chcę wracać do tego, co było.

Doda w białej sukience

Doda/fot. AKPA

Doda z mężem, Emilem Stępniem

Doda z mężem, Emilem Stępniem fot. Niemiec/AKPA

Doda i Emil Stępien

Doda i Emil Stępien fot. Kurnikowski/AKPA