Dorota Szelągowska (39 l.) nie próżnuje na kwarantannie, tylko dokańcza urządzanie biura w swoim klimatycznym domku na wsi. Projektantka wnętrz opublikowała na Instagramie zdjęcie i pokazała, jak wygląda jej odmienione wnętrze. Fani są zachwyceni takim kącikiem do pracy.

OMG! Dorota Szelągowska mieszka w KLIMATYCZNYM wiejskim domku

Dorota Szelągowska pokazała domowe biuro

Dorota Szelągowska jest ulubioną polską projektantką i dekoratorką wnętrz. Dorota wiele razy w swoich programach pokazywała, jak tanim kosztem odmienić mieszkania. Projektantka na swoim Instagramie zamieszcza zdjęcia metamorfoz wnętrzarskich, w których udowadnia, że nie trzeba wydawać milionów na meble, czy ładne dodatki.

Tym razem Dorota pokazała, jak odmieniła swoje domowe biuro w domu na Warmii. Teraz, gdy mamy pandemię koronawirusa większość z nas pracuje zdalnie a Szelągowska nie jest wyjątkiem. Projektantka postawiła na białe biurko i drewniane dodatki. Nie zapomniała również o ścianie nad biurkiem, na której zrobiła galerię ze zdjęciami, idealnie wpasowującymi się w wiejski motyw.

W moim wiejskim domu kąciki do pracy rosną jak grzyby po deszczu. Po dłuższej chwili cudownego siedzenia sobie na głowie każdy z domowników zapragnął spokoju i miejsca do pracy. Zakupy zrobione przez stronę internetową – podpisała zdjęcie Szelągowska

View this post on Instagram

W moim wiejskim domu kąciki do pracy rosną jak grzyby po deszczu. Po dłuższej chwili cudownego siedzenia sobie na głowie każdy z domowników zapragnął spokoju i miejsca do pracy. Zakupy zrobione przez stronę internetową IKEA – nie pierwszy raz, choć przyznam, że za każdym razem mnie dziwi, że trafiają nawet na koniec świata 🙂 Panowie zostawili przesyłkę pod wiatą, odczekałam kwarantannowy czas i oto jest! Mój ulubiony biały pokój inspiruje :))) W roli głównej nieśmiertelne biurko HEMNES! Skręcenie – lojalnie uprzedzam, że z tym modelem jest trochę zabawy, ale warto. To biurko zrobione jest z litego drewna, czyli będzie nam służyć przez lata. W gabinetowych dodatkach króluje wiklina, korek i zieleń jako kontrapunkt. Czyli naturalnie i kojąco, a równocześnie energetycznie i pogodnie. Wszytko oczywiście zamówione online i poddane kwarantannie z widokiem na warmińskie chmury, czyli z najlepszym widokiem świata <3 #pracazdalna #domowebiuro#IKEApolska #mojaIKEA @ikeapolska

A post shared by Dorota Szelągowska (@dotindotin) on

Fani byli pod wrażeniem jej projektu. Z jednej strony prosty, bez udziwnień – z drugiej, klasyka zawsze wygląda dobrze, a biurko prezentuje się schludnie.

W gabinetowych dodatkach króluje wiklina, korek i zieleń jako kontrapunkt. Czyli naturalnie i kojąco, a równocześnie energetycznie i pogodnie. Wszystko oczywiście zamówione online i poddane kwarantannie z widokiem na warmińskie chmury, czyli z najlepszym widokiem świata – napisała Dorota

Internauci w sekcji komentarzy nie ukrywali, że projekty Szelągowskiej bardzo przypadły im do gustu. Pod zdjęciem posypały się słowa uznania.

Lubię białe meble, biuro super.

Aż pracować by się chciało!

Robi się pięknie i klimatycznie.

Jak ty to robisz że wszystko wychodzi tak cudownie? – komentowali fani

A Wam, jak podoba się biuro Szelągowskiej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dorota Szelągowska o macierzyństwie. „Nie jestem urodzoną matką. Byłam skazana na dziecko”

Dorota Szelągowska pokazuje swoją „super hiper elegancką i wymarzoną łazienkę”, ale coś jest nie tak

Szelągowska chce zmiany terminu matur! Zachęca do podpisania PETYCJI