Kim Kardashian (38 l.) jest naprawdę zapracowaną celebrytką. Gwiazda pojawia się na najważniejszych wydarzeniach w branży, dodatkowo prowadzi liczne biznesy, jak np. firma kosmetyczna i nowa marka bielizny wyszczuplającej. Kim postanowiła jeszcze zacząć studia prawnicze a przy tym jest matką na pełen etat dla gromadki dzieci . Zdecydowanie każdą godzinę musi mieć dokładnie zaplanowaną, by połapać się w tych wszystkich obowiązkach.

Kim Kardashian przeprowadziła się do Wyoming. Pokazała pierwsze stamtąd zdjęcie

Kim Kardashian w prostej ale szykownej stylizacji na gali rozdania nagród. To jej twarz najbardziej przyciąga WZROK!

Rozpoczął się sezon Emmy! 14 września rozpoczęła się dwudniowa, 71. ceremonia rozdania nagród Primetime Creative Arts Emmy Awards, która uznaje techniczne osiągnięcia w telewizji, zazwyczaj honorując pracę ludzi stojących za kamerą. Ale w przypadku Creative Arts Emmys 2019 gwiazdy z wielu programów i filmów wystąpiły, aby świętować to, co najlepsze w telewizji. Na czerwonym dywanie pojawiły się takie osobistości jak Kim KardashianNicole Scherzinger, Lisa Kudrow i Jeff Goldblum.

Kardashianka tego wieczoru postawiła na długą i elegancką czarną sukienkę. Prosta lecz szykowna stylizacja doskonale opinała sylwetkę celebrytki. Włosy Kim postanowiła spiąć w koka na czubku głowy. Na nogach miała czarne szpilki z cienkimi paseczkami. Największą uwagę przyciągała twarz celebrytki. Zbyt dużo wypełniaczy unieruchomiło jej mimikę a buzia wyglądała na spuchniętą i zmęczoną. Usta zupełnie straciły kształt, myślicie, że Kim powinna zrezygnować z wypełniaczy?

Kim Kardashian

Kim Kardashian na gali Creative Arts Emmy Awards, która odbyła się w sobotę. Kardashianka pojawiła się w długiej, czarnej sukni. Fot.Forum/Mega Agency.

Podoba się Wam stylizacja Kardashianki?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Reakcja Khloe Kardashian na to, że Kim Kardashian spędziła wieczór z Tristanem Thompsonem

Ma prawie 39 lat: Kim Kardashian w mini ledwie przykrywającej pupę (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian i Kanye West wyprowadzili się z Kalifornii. Kupili ogromne ranczo (ZDJECIA)