Gwiazda amerykańskiej telewizji wspiera POLSKĄ społeczność LGBT+
Antoni Porowski (38 l.) to przystojny Kanadyjczyk polskiego pochodzenia, który od lat robi karierę w Stanach. Osobowość telewizyjna, która zyskała największą popularność dzięki reality show “Queer Eye” niedawno wystąpiła w polsko-francuskiej produkcji Netflixa “Królowa” z Andrzejem Sewerynem. Teraz, po raz kolejny angażuje się w pomoc POLSKIEJ społeczności LGBT+.
Ulubiony Polak Ameryki zaręczył się!
Ok, to jest trudniejsze niż się wydaje, ale z zadowoleniem przyjmuję przeciwieństwo jedzenia pączka w dowolny dzień tygodnia. Podejmij wyzwanie #DonutGiveUp i wesprzyj @Equaversity_Foundation darowizną, aby pomóc nam walczyć z homofobią w Polsce, gdzie 70% osób LGBT+ twierdzi, że padło ofiarą przestępstwa z nienawiści, a 3 na 4 młode osoby LGBT+ ma myśli samobójcze. Link w relacjach i bio.
Antoni Porowski dla polskiej społeczności LGBT+
Antoni Porowski wymyślił “challenge” internetowy, w którym należy zjeść pączka bez oblizywania się. “Take The DONUT give up Challenge” to gra słów, “nie poddawaj się”, czyli “don’t give up” i “pączek”, czyli “donut”.
Aktor polskiego pochodzenia ogłosił separację. Paul Wesley singlem?
Jak to w wyzwaniach instagramowych bywa, Antonii Porowski nominował kilka osób do challengu. Wśród nich znalazł się Andrzej Seweryn, Padma Lakshmi, Tom Daley i Tan France. Ciekawe, jak potoczy się historia i czy challenge zyska wielką popularność?