Fani Seleny Gomez i Justina Biebera nadal mają za złe tej dwójce, że się nie zeszli. Ci, którzy mieli na to cichą nadzieję, chyba przestali w to wierzyć, kiedy wokalista wziął ślub z Hailey Baldwin. I choć Justin i Hailey przez wiele osób są uwielbiani, to mają też swoich hejterów. Zwłaszcza Hailey.

Hailey Bieber prezentuje swoją idealną figurę w bikini od Diora: Co za CIAŁO!

Hailey Bieber o porównaniach do Seleny Gomez

Jak można się domyślić, krytykują ją zapewne fanki Seleny, które wolałyby właśnie piosenkarkę widzieć u boku szczęśliwego Justina. Podczas ostatniego live’a jeden z internautów zapytał parę, jak się czuje z tym, że stale ktoś wypowiada się na temat ich związku. Hailey przyznała, że  nie czuła się dobrze, kiedy była porównywana do Seleny Gomez.

Miałam naprawdę trudny czas. Było mi trudno z tym wszystkim, co mówili ludzie. Miałam wrażenie, że ludzie mnie porównują, przez co czułam się, jakbym była gorsza – wyjaśniła.

Justin Bieber i Hailey śpiewają razem Whitney Houston – kwarantanna służy ich małżeństwu

Modelka dodała też, że choć bolą ją negatywne opinie, to stara się nie przejmować. Według niej, stojące za negatywnymi komentarzami osoby, same przechodzą coś złego w swoim życiu i chcą, by też inni poczuli się gorzej, więc ich atakują.

Tak naprawdę budzimy się obok siebie szczęśliwi każdego dnia. Wszyscy hejterzy mogą próbować dalej, ale my jesteśmy spokojni – wyznała na koniec.

ZOBACZ TEŻ:

Całkowicie odmieniona Selena Gomez na okładce magazynu. Ciężko poznać, że to w ogóle ONA

Hailey Bieber zasłużyła na tytuł SUPER ŻONY. Modelka przygotowała romantyczny wieczór na urodziny męża

Justin Bieber TAŃCZY na rękach ze swoją roczną siostrą

Hailey Bieber na spacerze z Justinem Bieberem

Hailey i Justin Bieber/fot. Forum/Mega Agency

Justin Bieber idzie po ulicy z Seleną Gomez

Justin Bieber, Selena Gomez/fot. Forum