Justin (25 l.) i  Hailey (23 l.) bardzo szybko stali się jedną z bardziej lubianych par. Prawdziwi fani, z wypiekami na twarzy, śledzą życie piosenkarza i modelki. Choć wiele osób interesuje się ich kwestiami zawodowymi, to spore grono woli wiedzieć, jak wygląda życie prywatne Justina i Hailey.

Justin Bieber dał znak, że jego żona Hailey jest W CIĄŻY? W sieci zawrzało

Życie seksualne Justina i Hailey

Ostatnio kanadyjski piosenkarz sprawił fanom nie lada gratkę. Na jednym z ostatnich koncertów, fan zapytał Justina o to, co robi w wolnym czasie. Wokalista był nadzwyczaj wylewny.

To zależy tylko od tego, z kim jestem. Kiedy jestem z żoną, lubimy… możecie się domyślać co. To jest szalone … to prawie wszystko, co robimy – odpowiedział.

Po chwili dodał, że wraz z żoną lubią także oglądać filmy i odpoczywać. Zapewne po strój do odpoczywania Hailey udała się ostatnio do butiku z bielizną, z którego wyszła z zakupami. Co prawda, nie wiadomo, co dokładnie kupiła, ale sklep oferuje bardzo zmysłowe i seksowne komplety bielizny. Justin pewnie jest zadowolony, że jego żona będzie miała w czym odpoczywać i oglądać filmy.

ZOBACZ TEŻ:

Hailey Bieber w MODNEJ fryzurze. Też możesz się tak uczesać w prosty sposób (ZDJĘCIA)

Justin Bieber po raz pierwszy o swoim UZALEŻNIENIU: Mogłem umrzeć w każdej chwili, gdyby nie ochroniarz

OMG! Justin i Hailey pokazali swoje WESELE na YouTube: „To było po prostu takie głupie i słodkie”

Hailey Bieber/fot. Forum

Hailey Bieber/fot. Forum

Hailey Bieber/fot. Forum

Hailey Bieber/fot. Forum