Heidi Klum niezaprzeczalna królowa Halloween przekroczyła wszystkie granice wyobraźni na swojej najnowszej halloweenowej imprezie, która odbyła się w nocy z wtorku na środę w słynnym klubie Marquee w Nowym Jorku. Tym razem tematem przewodnim były piękno i egzotyka, a sama Klum wcieliła się w ogromnego pawia.

Heidi Klum zdradza sekret swojej figury. Ujawniła ile kalorii dziennie zjada

Heidi Klum znów zaskoczyła przebraniem

Heidi Klum, znana ze swojej nieustannej kreatywności, przybyła na czerwonym dywanie ubrana w strój imitujący pióra pawia. Cała scena była tak realistyczna, że trudno uwierzyć, że to nie było prawdziwe zwierzę!

W wywiadzie dla Page Six, Heidi wyznała: „Czuję się teraz bardzo odsłonięta. Potrzebuję przy sobie wszystkich moich przyjaciół. Myślałam, że będzie zabawnie zorganizować strój, w którym wiele osób tworzy niesamowite formacje.”

Niezwykłość jej stroju była także podkreślona przez fakt, że pozostałe osoby na imprezie ubrane były jako pióra, które towarzyszyły głównej atrakcji. Całe wydarzenie przypominało baśń, a wielu porównywało je do występów w Cirque du Soleil.

Joanna Krupa zachwyciła nową fryzurą! Fani porównują ją do Heidi Klum (ZDJĘCIA)

Warto dodać, że nie tylko sama Heidi bawiła się na halloweenowej imprezie. Jej mąż, Tom Kaulitz postanowił dołączyć do szaleństwa i pojawił się w przebraniu ogromnego jaja pawia. 19-letnia córka Heidi, Leni Klum, pojawiła się jako ciastko, a brat bliźniak Billa Kaulitza, znanego z zespołu Tokio Hotel, przyszedł jako imponujący jednorożec.

Heidi Klum pozuje w kwiecistym kostiumie polskiej projektantki