Nie od dziś wiadomo, że dopasowanie partnerów pod względem znaków zodiaku może mieć duże znaczenie. Dzisiaj bierzemy pod lupę związek  Kim Kardashian i Kanye Westa. Chociaż są małżeństwem, nie raz krążyły plotki na temat rozwodu. Gwiazda miała dość porywczego charakteru męża i jego kontrowersyjnych wypowiedzi. Ostatecznie jednak wciąż są razem i całkiem niedawno zdecydowali się na czwarte dziecko. A co o ich związku mówią gwiazdy?

Kanye West ZMIENIA ZASADY wychowywania North – koniec reguł mamy, Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West – dopasowanie względem znaków zodiaku

Kim Kardashian jest zodiakalną Wagą, a Kanye West jest spod znaku Bliźniąt. Wagi są romantyczne, ale potrafią być zmienne w uczuciach, Bliźnięta też lubią szukać nowych wrażeń. Jeśli jednak odpowiednio o to zadbają, mogą stworzyć udany związek.

Osoby spod tych znaków zodiaku potrafią prowadzić długie rozmowy i dyskusje. Bardzo się wspierają i motywują do działania. To widać u Kim, która była przy Kanye nawet w najtrudniejszych chwilach. Bliźnięta i Waga lubią spędzać czas w podobny sposób, lubią te same rozrywki i dobrze czują się we własnym towarzystwie.

To zdjęcie jest dowodem na to, że Kanye West przestał kochać Kim Kardashian?

Zagrożeniem dla tej relacji jest beztroska i chaotyczne charaktery – to może być przeszkodą dla trwałego związku. Waga, mimo że pragnie stałej relacji, chce być niezależna i czasem obowiązki rodzinne mogą ją przytłaczać. Dodatkowo Bliźnięta bardzo lubią flirtować i czasem ciężko im się oprzeć płci przeciwnej.

A jak układa im się w łóżku? Kilka lat temu postanowiła to sprawdzić sama Kim w dniu urodzin męża.

Seks Wagi i Bliźniąt to prawdziwe pięć gwiazdek. Jest między nimi ogromna namiętność – powiedziała.

Bliźnięta są ognistymi kochankami. Lubią eksperymentować, robią wszystko, aby drugiej osobie było dobrze w łóżku. Wagi są czułe, zmysłowe i lubią pozostawiać inicjatywę partnerowi. Są pod tym względem idealnie dopasowani.

ZOBACZ TAKŻE:

Publiczność WYŚMIAŁA Kim Kardashian i Kendall Jenner podczas gali Emmy Awards (VIDEO)

Kim, North, Khloe i Kylie wybrały się do kościoła Kanye Westa – wezwano policję! (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian składa POZEW rozwodowy

 

Kim Kardashian i Kanye West fot. Forum/BACKGRID

Kim Kardashian i Kanye West fot. Forum/BACKGRID

Kim Kardashian i Kanye West fot. Forum/BACKGRID

Kim Kardashian i Kanye West fot. Forum/BACKGRID