Iwona Wieczorek zaginęła latem 10 lat temu. Od tego czasu to jedna z najgłośniejszych akcji poszukiwawczych. Śledczy do dzisiaj szukają kobiety, ale nie mają wątpliwości, że tak naprawdę szukają zwłok.

Co się stało z Iwoną Wieczorek?

Przełom w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek?

Sprawą zajmuje się dziennikarz  śledczy Janusz Szostak. Próbuje dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Dziennikarz wydał teraz książkę „Co się stało z Iwoną Wieczorek„. Udzieli wywiadu w „Super Expressie”:

Od pewnego czasu zadaję sobie inne pytania… „Kto zabił Iwonę Wieczorek? Kto stoi za jej śmiercią?”, bo niewątpliwie ta dziewczyna nie żyje. Ona nie żyje praktycznie od pierwszego dnia zaginięcia. Pracując nad książką „Co się stało z Iwoną Wieczorek?”, przeglądając skrupulatnie akta sprawy, rozmawiając z uczestnikami tamtych wydarzeń, natrafiłem na tropy, które moim zdaniem wkrótce się potwierdzą. Wiele wskazuje na to, że zrobili to ludzie, którzy wspomnianej nocy stanęli na drodze wracającej do domu dziewczyny, którym zaufała, z którymi wsiadła do samochodu i odjechała po śmierć – mówi Szostak. 

Co Magdalena Żuk ma wspólnego z zaginięciem Iwony Wieczorek?

Fundacja Na Tropie wzięła udział w sesji hipnotycznej, podczas której podobno medium skontaktowało się z Iwoną Wieczorek. Zamordowana dziewczyna miała wskazać swoich morderców.

Dokładnie określiła sprawców, podała ich imiona, opisała ubrania i samochód. Pokazała nam drogę do miejsca, w którym ukryto jej ciało. Jednak ten opis wymaga bardzo drobiazgowej analizy. Nie podała nam dokładnego adresu. Opisała jedynie drogę, niektóre budynki oraz obiekty znajdujące się w pobliżu jej mogiły. To relacja osoby nieprzytomnej, a właściwie martwej, która leży na tylnym siedzeniu samochodu – tłumaczy dziennikarz śledczy. 

Dodaje, że sprawa stopniowo zbliża się do końca i ma nadzieje, że pomoże w tym wydarzenie, które planuje 31 stycznia 2021 roku.

Sprawa Iwony Wieczorek w końcu rozwiązana?