Małgorzata Rozenek (41 l.) i jej mąż, Radosław Majdan (47 l.) będą mieli dziecko! Tę radosną nowinę przyszły dumny tata oficvjalnie potwierdził na swoim profilu instagramowym:

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) 😍🤔😜 jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham… – napisał szczęśliwy Radek na IG.

Małgorzata Rozenek jest już w zaawansowanej ciąży. Znamy PŁEĆ dziecka!

Podobno Małgorzata Rozenek-Majdan jest w 3. miesiącu ciąży. Dziecko ma się urodzić przed wakacjami – termin wyznaczono na czerwiec.

Radosław na pewno szaleje ze szczęścia. To będzie pierwsze dziecko byłego piłkarza. Wyczekiwane i wymarzone. Para od dawna starała się o potomstwo, nie było to jednak łatwe. Małgorzata otwarcie mówiła o wielu nieudanych procedurach in vitro. W końcu się udało i wszyscy trzymają kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Jak będzie miało na imię dziecko Radosława i Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Wiele lat temu, gdy mąż Małgosi był w swoicm pierwszym związku, z Dorotą Rabczewską, mówił, że chciałby miec syna. Zdradził też wtedy, jak chciałby mu dać na imię:

Jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków – mówił wtedy Radosław.

Małgorzata Rozenek-Majdan udekorowała DOM na święta. Jest jak W BAJCE!

Od tamtego wywiadu minęło wiele lat i wszystko się zmieniło. Na pewno zmieniły się też plany związane z imieniem dla dziecka. Ciekawe, jakie imię nadadzą maluszkowi Małgorzata i Radek? Dwójka synów celebrytki (z jej małżeństwa z Jackiem Rozenkiem) nosi tradycyjne imiona – Tadeusz i Stanisław. Imię Mauro raczej średnio by tu pasowało. Być może rodzice zdecydują się na inne klasyczne imię? Kazimierz, Józef albo Jan – te stare imiona wróciły do łask.

Czekamy na decyzję rodziców 🙂

scena z: Tadeusz Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Tadeusz Rozenek, Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, Stanisław Rozenek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Podlewski/AKPA