Joanna Koroniewska (42 l.) opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pozowała na budowie nowego domu. Trzeba przyznać, że aktorka za jakiś czas będzie mogła pochwalić się naprawdę sporym metrażem.

Joanna Koroniewska pokazała się w naturalnym wydaniu. „Pomaluj się i nie strasz ludzi”

Joanna Koroniewska pokazała nowy dom

Joanna Koroniewska chętnie pokazuje na Instagramie swoje życie. Jej profil podgląda 472 tys. Internautów. Aktorka ostatnimi czasy jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Regularnie pokazuje zdjęcia z życia codziennego i od czasu do czasu wstawi fotkę swojego mieszkania.

Gdy Koroniewska pokazała łazienkę, fanki oszalały na punkcie jej wanny. Teraz aktorka poszła krok dalej i zabrała fanów na budowę nowego domu. Czas pandemii koronawirusa dla większości z nas był niepewny i stresujący w sprawach zawodowych. Joanna i jej mąż skorzystali z okazji i postanowili kupić działkę, na której teraz budują dom.

Joanna Koroniewska pokazała swoją łazienkę – fanki marzą o takiej wannie

Dopiero się poznałyśmy a już ubieramy się tak samo. I to przez przypadek. Dzieli nas zdecydowanie jedno- JA ZAWSZE potargana.  Spotkały się dwie pańcie na budowie- tzw. #stylbudowlany obowiązuje. Anka ma nie lada wyzwanie, jest naszym architektem a jak większość z Was wie, ja chciałam nim być więc WSZYSTKO z naciskiem na wszystko wiem najlepiej. (…) Na szczęście budowa i remonty mogą trwać całe lata – napisała aktorka.

View this post on Instagram

Dopiero się poznałyśmy a już ubieramy się tak samo. 😳😳🔥😂🤦‍♀️ I to przez przypadek. 😳😳😳Dzieli nas zdecydowanie jedno- JA ZAWSZE potargana. 😂😂😂🤦‍♀️🤷‍♀️ Spotkały się dwie pańcie na budowie- tzw. #stylbudowlany obowiązuje. 😂😂🤔 Znacie mnie już trochę i wiecie, że zawsze namawiam na obecność w sieci moich znajomych. A skoro Anka z @artewizjon_anna_blaszczyk stała się właśnie ich częścią, musi świecić przykładem, poznać lepiej świat Instagrama. A ma nie lada wyzwanie, jest naszym architektem a jak większość z Was wie, ja chciałam nim być więc WSZYSTKO z naciskiem na wszystko wiem najlepiej. 🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙏💙😂😂 Nie będzie jej łatwo, ale jedno wiem na pewno, już polubiła to nowe medium. 🍾🥂🤔 Przynajmniej narazie. 😂😂 A z taką urodą to normalnie drugi profil spokojnie powinna sobie założyć. 😂😂😂 Ale spokojnie popracuję i nad tym. 😂😂 Dajcie mi trochę czasu. Na szczęście budowa i remonty mogą trwać całe lata. 😂😂😂🙏 #dowborybehappy #remontoweNIElove #💋

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Joasia wystąpiła obok znajomej architekt i obie postawiły na styl budowlany. Koroniewska założyła długie kalosze, które połączyła z granatowymi spodenkami i prostą koszulką. Na wierzch włożyła dżinsowa kurtkę. Aktorka ma rewelacyjną figurę i nogi, jak u modelki.

Fani w komentarzach zachwycali się Joanną i jej koleżanką. Padły nawet porównania do Megan Fox.

  • Asia w każdej stylizacji wyglądasz obłędnie.

  • Cudne dziewczyny.

  • Pani koleżanka wygląda jak Megan Fox.

  • Super Pani wygląda.

  • Tez chcę takie nogi – czytamy.

Joanna z pewnością będzie pokazywała postępy w pracach budowlanych na swoim Instagramie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Koroniewska zdradziła, dlaczego nie pokazuje twarzy córek. Zaskakujące wyjaśnienie

Joanna Koroniewska nad morze wybrała modny materac w kształcie muszli: „Cóż za perła oceanu”

Joanna Koroniewska w turkusowym bikini odpowiada hejterce: KOCHAM swój mały biust!

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w objęciach.

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska/fot. AKPA.

Joanna Koroniewska w cekinowej mini.

Joanna Koroniewska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Joanna Koroniewska w eleganckiej stylizacji.

Joanna Koroniewska, fot. Kurnikowski/AKPA.