Julia Wieniawa (22 l.) zaczynała karierę jeszcze jako nastolatka, gdy grała w serialu „Rodzinka.pl”. Wyglądała wtedy trochę inaczej. Teraz ujawniła, że to był skutek choroby Hashimoto.

Julia Wieniawa kilkakrotnie odrzuciła zaproszenie do programu Wojewódzkiego. Wkurzyła się, jak przeczytała przykładowe pytanie!

Julia Wieniawa o swojej chorobie

Julia Wieniawa nie raz mówiła o swojej chorobie tarczycy. Dzięki wizytom u specjalisty i odpowiedniej diecie, udało jej się poprawić swój stan zdrowia.

Gwiazda opublikowała film na TikToku, w którym pokazuje swoje stare zdjęcia.

Pewnie mi nie uwierzycie, ale to ja kilka lat temu. Co poszło nie tak? Nieleczone Hashimoto, nieleczona niedoczynność tarczycy, niska samoocena i tuszowanie jej sztucznymi rzęsami. W tamtym okresie bardzo źle się ze sobą czułam i tak naprawdę nie wiedziałam, co się dzieje, a swoją niepewność siebie chowałam pod takim mocnym makijażem. Opuchliznę na twarzy usprawiedliwiałam tym, że jestem niewyspana, przemęczona, a może to po prostu młodość i tak wygląda mój „baby face”. Otóż nie. To wszystko to były objawy choroby.

Internauci ZACHWYCENI Julią Wieniawą na nowym zdjęciu: „Jak Hailey Bieber”

@juliawieniawa

Mały apel ode mnie… ❤️

♬ dźwięk oryginalny - Julia Wieniawa

Julia apeluje do młodych kobiet, aby się regularnie badały.

Dlaczego o tym mówię? Bo bardzo dużo dziewczyn nie zdaje sobie sprawy, że być może na nią chorują. Dlatego dzisiaj ślę Wam ten apel, abyście badali się regularnie, pobierali krew i sprawdzali swój stan zdrowia. Bo być może problemy, z którymi się borykacie, to nie jest kwestia diety, czy urody, ale choroby, która przejmuje kontrolę nad waszym ciałem.

Zapewnia też, że nie robiła żadnych zabiegów zmieniających twarz, a po prostu zaczęła się leczyć.

scena z: Julia Wieniawa, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Filip Radwański/AKPA

Julia Wieniawa fot. AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Julia Wieniawa

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Julia Wieniawa

scena z: Julia Wieniawa-Narkiewicz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA