Pomimo przeciwności losu i głośnej afery z Pauliną Smaszcz w roli głównej, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wciąż pozostają razem i zdaje się, że z miesiąca na miesiąc są w sobie coraz bardziej zakochani i mają coraz ambitniejsze wspólne plany. Nie tak dawno temu para poinformowała o swoich zaręczynach, a jakiś czas później zadebiutowała razem na gali 70-lecia TVP. Jakiś czas temu media obiegła też wieść, że para zamierza zamieszkać razem i szuka dla siebie nowego domu.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na WAKACJACH. Takich ich jeszcze nie widzieliśmy

Maciej Kurzajewski świętuje 50. urodziny. Wyznał miłość Kasi Cichopek

29 stycznia Maciej Kurzajewski świętował swoje 50. urodziny. Jak można się było spodziewać, nie zabrakło prezentu i pięknych życzeń od jego ukochanej Katarzyny Cichopek, z którą chwilę wcześniej wypoczywał na wakacjach w Jordanii. Kasia razem z przyjaciółmi Maćka postanowiła zrobić mu urodzinową niespodziankę i udostępniła na Instagramie nagranie, w którym gwiazdy takie jak Adam Małysz, Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska, Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki, Przemysław Babiarz czy Włodzimierz Szaranowicz składają Kurzajewskiemu życzenia. Nie zabrakło też kilku miłych słów od Cichopek:

@maciejkurzajewski Biegnij przez życie z radością i uśmiechem! Mam nadzieję, że dotrzymam Ci kroku
Realizuj swoje plany i spełniaj marzenia, czerp z życia garściami, kolekcjonuj piękne wspomnienia i zawsze otaczaj się wspaniałymi ludźmi. Bądź szczęśliwy!
Dziękuję wszystkim za życzenia dla Maćka, a zwłaszcza @margorka @sylwiadekiert i @paciorkowskimichal za pomoc. #birthday #birthdayboy #50

Nagranie tak wzruszyło jubilata, że postanowił napisać komentarz z podziękowaniem. Zdobył się też na publiczne wyznanie miłości pod adresem Kasi Cichopek:

Kochani, bardzo wam dziękuję! Trudno mi opisać moją radość! Popłakałem się ze szczęścia… Dostałem od was wspaniały prezent! Kasiu kocham Cię! @margorka & @jacekcichopek Was też kocham i bardzo dziękuję!

IG: katarzynacichopek

Wszystkiego najlepszego dla Maćka.

Maciej Kurzajewski nie może jeszcze zamieszkać z Katarzyną Cichopek