Kasia Cichopek i Marcin Hakiel kilka lat temu przeszli poważny kryzys finansowy. Po wygranym programie „Taniec z Gwiazdami” w 2005 roku para wzięła kredyt we frankach szwajcarskich i kupiła 500-metrową willę na Wilanowie.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel mają problemy finansowe?

Syn Katarzyny Cichopek kończy 11 lat – teraz widać do kogo jest podobny. Nastolatek to wykapany tata

Teraz znowu w mediach pojawiła się informacja, że Kasia Cichopek i Marcin Hakiel mają problemy finansowe. Jak zauważyła gazeta „Rewia„, aktorka „M jak miłość” reklamuje bardzo wiele produktów na Instagramie, na co zwrócili uwagę również fani. Podobno pieniądze z reklamy idą na utrzymanie szkoły tańca po pandemii koronawirusa.

Walczą, by przetrwała. Zależy na tym zwłaszcza Marcinowi, dla którego jest ona jak trzecie dziecko, a Kasia go w tym wspiera całym sercem. Dokładają do niej każdy grosz – zdradza informator w „Rewii”. 

Kasia Cichopek zrzuciła na wadze i wygląda świetnie: Już nie chudnij, bo mi znikniesz Myszko – pisze mąż

Hakielowie postanowili wydać oświadczenie w mediach społecznościowych. Zaprzeczają wszelkim plotkom na temat ich problemów finansowych.

W związku z kłamstwami rozpowszechnianymi na nasz temat przez tabloidowe media wskazujemy, że newsy dotyczące sytuacji finansowej naszej szkoły tańca są nieprawdziwe. Wbrew twierdzeniom, mimo pandemii, nasza szkoła tańca cały czas funkcjonowała, choć oczywiście w nowej, bezpiecznej dla naszych uczniów i tancerzy formule. Zanim powróciliśmy na taneczne sale, zrealizowaliśmy mnóstwo ciekawych projektów tanecznych. Spotkały się one z dużym zainteresowaniem naszych podopiecznych, a dla nas były niesamowitą przygodą i frajdą – czytamy w oświadczeniu.

Podkreślają, że nie są szkołą, która dopiero zaczyna – „5 placówek działa nieprzerwanie, a zespół składa się z  i 40 utalentowanych ludzi, którzy nieprzerwanie pracują z nami, każdego dnia daje z siebie wszystko.

Pandemia nie spowodowała, że stanęliśmy w miejscu, przeciwnie, dzięki wysiłkowi, jaki włożyliśmy w ciągu ostatnich miesięcy, możemy nadal, z sukcesem, funkcjonować na rynku – oświadczyli Hakielowie.

Katarzyna Cichopek pokazała swoją łazienkę, a w komentarzach hejt

View this post on Instagram

#oświadczenie

A post shared by Marcin Hakiel (@marcinhakiel) on

View this post on Instagram

Moje ulubione złoto? 🤩 to olejek #cocogold od @hellobody_pl Który wspaniale nawilży i rozpromieni skórę. Zawiera 24-karatowe złoto, posiadające właściwości redukujące stany zapalne i odnawiające komórki skóry. Ma delikatny zapach kokosa. Produkt wegański – Nietestowany na zwierzętach – Bez PEG – Silikonów – Parabenów – Mikroplastików Skład Coco Gold: 24-karatowe złoto: właściwości przeciwzapalne i regenerujące Olej kokosowy: właściwości wygładzające i nawilżające Olej ze słodkich migdałów: właściwości pozwalające utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. KOD: kasia-gold ważny przez 24h i upoważnia do zakupów z rabatem 30% przy zamówieniu od 200 zł, rabatem 40% przy zamówieniu od 300 zł lub 50% przy zamówieniu od 400 zł. LINK: https://hellobody.me/jz5mj #hellobereal #cocopearl #hellobody #naturalisglamorous #realwoman

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on