Chociaż rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela miał przebiegać w ciszy i z dala od mediów, wyszło całkowicie odwrotnie, a ich rozstaniowa telenowela nie schodzi z nagłówków tabloidów. Oliwy do ognia dolała afera związana z podsłuchem i nagraniami prywatnych rozmów Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, które trafiły do ich miejsca pracy oraz Marcina Hakiela.

PODSŁUCH z nagraniem Cichopek i Kurzajewskiego DOTARŁ do Marcina Hakiela! „Było to dla mnie STRASZNE”

Katarzyna Cichopek MA DOŚĆ i zawiadamia PROKURATURĘ!

Katarzyna Cichopek przerwała milczenie i na swoim Instagramie zamieściła oficjalne oświadczenie sporządzone przez mecenasa, w którym ten informuje o przekazaniu sprawy na policję:

Na prośbę mojej klientki Katarzyny Marii Cichopek-Hakiel, w związku z pojawiającymi się w mediach artykułami dotyczącymi nagrywania prywatnych rozmów Mocodawczyni i ich udostępniania wskazuje, że nagrania te zostały zdobyte w sposób sprzeczny z prawem, a więc bez wiedzy i zgody mojej Mocodawczyni, jak i osób prowadzących z nią rozmowy. Moja Mocodawczyni nigdy nie wyrażała zgody na nagrywanie prowadzonych przez nią rozmów i nigdy też nie została uprzedzona, że prowadzone przez nią rozmowy prywatne będą nagrywane, a ich zapisy mogą być wykorzystane w związku z czym, moja Mandantka złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa z art. 267 Kodeksu karnego w Komendzie Stołecznej Policji z siedzibą w Warszawie, której to sprawie została nadana sygnatura. Odpowiednie organy zabezpieczyły lub zabezpieczają dowody i rozpoczęły dalsze czynności, zmierzające do ustalenia sprawy ww. czynu zabronionego, co zapewne niebawem nastąpi.

Jednocześnie adwokat Cichopek zaznaczył, że każdego, kto udostępni nagrania będą czekać konsekwencje prawne:

Moja mocodawczyni wskazuje, za pośrednictwem niniejszego pisma, iż każdorazowo będzie składała zawiadomienie o popełnieniu w/w przestępstwa wraz z wnioskiem o ściganie w rozumieniu art. 267§ 5 kk. Takie zachowanie nie tylko wyczerpuje znamiona czynu zabronionego, ale również stanowi naruszenie dóbr osobistych mojej Klientki w tym między innymi jej dobrego imienia, wizerunku, czci, reputacji czy tajemnicy korespondencji i nie może pozostać bezkarne.

Trzeba przyznać, że sprawy zaszły za daleko. Miejmy nadzieję, że osoba, która rozesłała anonimowo nagrania zostanie złapana.

Sonda

poll-violet

Kogo szkoda wam bardziej? Kasi Cichopek, na którą wylał się ogromny hejt czy zranionego Marcina Hakiela?

1

Kasia Cichopek nie zasługuje na hejt

2

Szkoda mi Marcina Hakiela :(

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Marcin Hakiel ROZWŚCIECZYŁ Katarzynę Cichopek?! „Na cichy rozwód NIE MA SZANS”

Paulina Młynarska STAJE W OBRONIE Katarzyny Cichopek! „Jaki wyrok zadowoli żmijowy sąd plotkarski?”

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Instagram: katarzynacichopek

Oto szczegóły dotyczące przyszłości Cichopek w TVP. Zachowa posadę?

Kasia Cichopek pokazała brzuszek! Fani zaskoczeni

fot. Instagram: katarzynacichopek

scena z: Katarzyna Cichopek, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Detektyw Rutkowski zdradza, kto mógł podsłuchać Cichopek i Kurzajewskiego. Ktoś chce zniszczyć gwiazdę?

scena z: Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podsłuchiwani! Dziennikarz zabrał głos