W lutym 2021 roku wszystkich zaszokowała wieść, że Kim Kardashian i Kanye West postanowili wziąć rozwód po siedmiu latach małżeństwa. Już wcześniej mówiono, że celebrytka i raper przechodzą kryzys w swoim małżeństwie, a w finałym odcinku show „Z kamerą u Kardashianów” poznaliśmy szczegóły tego rozstania. Jak wyznała Kim, głównym powodem jej decyzji była samotność, która dotykała ją w małżeństwie z Westem i jego ciągła nieobecność:

Nigdy nie myślałam, że jestem samotna… Zawsze myślałam, że to w porządku, mogłabym po prostu mieć dzieci, mój mąż przenosi się ze stanu do stanu. A ja po prostu jeżdżę z nim i nie przeszkadzało mi to, ale kiedy w tym roku skończyłam 40 lat, uświadomiłam sobie: „Nie, nie chcę męża, który żyje w zupełnie innym stanie niż ja”. Pomyślałam: „O mój Boże, właśnie wtedy dogadujemy się najlepiej”, ale to jest dla mnie smutne, a nie tego chcę.

Ludzie zaczęli szanować Kim Kardashian ze względu na Kanye’go Westa?

Kim Kardashian i Kanye West się rozwiedli

Teraz jak podaje zagraniczny portal Page Six, okazuje się, że para jest już po rozwodzie. Udało się też dotrzeć do dokumentów rozwodowych, z których wynika, że obydwoje będą mieć równą opiekę nad czwórką swoich dzieci: córką North West, synem Saintem Westem, córką Chigaco i synem Psalmem. Jednocześnie osoby z otoczenia podkreślają, że przeważającą część (bo ok. 80%) czasu dzieci nadal będą spędzać z matką mimo wyroku sądu.

Tymczasem Kanye musi mocno chwycić się za portfel ponieważ zawyrokowano, że będzie płacić swojej byłej żonie 200 tys. dolarów miesięcznie alimentów, a także będzie pokrywać w 50% wydatki na edukacje swoich dzieci. Dodatkowo w przypadku konfliktów Kim i Kanye są zobowiązani skorzystać z mediacji, a jeśli któraś ze stron się nie stawi, to strona uczestnicząca stanie się decydentem. Ich majątek został podzielony zgodnie z umową przedmałżeńską.

Ups… Kanye West właśnie stracił status miliardera. GAP usuwa jego kolekcję ze sklepów

pasekkozak