Kim Kardashian (40 l.) od kiedy wyszło na jaw, że oficjalnie rozwodzi się z Kanye Westem (43 l.) w żaden sposób nie skomentowała tych doniesień. Chce być silna dla dzieci i skupia się na pracy i spędzaniu czasu ze swoimi pociechami. Opublikowała nową fotkę na Instagramie, na której pokazała się nago.

Kim Kardashian już powiedziała córce North o rozwodzie. Jak zareagowała?

Kim Kardashian nago

Wiadomo, że Kim Kardashian złożyła pozew o rozwód. Podobno Kanye nie znosi dobrze tak długiej rozłąki z rodziną. Wiadomo jednak, że celebrytka próbowała walczyć o związek, jednak z uwagi na chorobę dwubiegunową męża była bezsilna.

Kim Kardashian próbowała ratować małżeństwo. Wyszedł na jaw ostateczny powód ROZWODU

Ostatecznie zdecydowała się na rozwód ze względu na dobro dzieci. Niektóre z wpisów Westa w mediach społecznościowych mogły skrzywdzić ich pociechy, a Kardashianka chce je chronić za wszelką cenę. Jak udało się ustalić – Kim wierzy, że nawet po rozwodzie uda się jej i Westowi utrzymać dobre relacje i wspólnie wychowywać czwórkę dzieci.

Jednak sama oficjalnie nie zabrała głosu w sprawie rozwodu. Zamiast tego publikuje fotki na Instagramie, na których próbuje udowodnić, że jest szczęśliwa. Na najnowszym zdjęciu zapozowała nago, przy okazji reklamując rajstopy z jej firmy Skims.

Kim Kardashian kiedy zaczęła spotykać się z Westem zerwała swój dotychczasowy wizerunek. To raper był jej stylistą – przez lata ich związek wyglądał na idealny, ale okazało się, że prawda wygląda inaczej.

Już od jakiegoś czasu żyli oddzielnie a decyzja o rozwodzie była nieunikniona.

Myślicie, że w końcu zabierze głos na temat życia prywatnego.

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian i Kanye West OFICJALNIE się rozwodzą!

Kanye West zabraniał TO ROBIĆ North a Kim ma inne zdanie

Kim Kardashian na zdjęciu w bikini przekazała WIADOMOŚĆ do Kanye Westa

Poważna Kim Kardashian.

Kim Kardashian, fot.Forum/Mega Agency.

Kim Kardashian pokazała mięśnie brzucha.

Kim Kardashian, fot.Forum/Mega Agency.

Kim Kardashian w pomarańczowym topie.

Kim Kardashian w pomarańczowym topie, fot.Forum/Mega Agency.