W najnowszym odcinku słynnego reality show „The Kardashians” Kim odniosła się do publicznych, antysemickich wywodów jej byłego męża, Kanye’go Westa. W gorzkich słowach podsumowała wywód byłego partnera, który obraził całą żydowską społeczność.

Kim Kardashian załamana postawą męża

W czwartkowym odcinku programu „The Kardashians” Kim Kardashian załamała się podczas rozmowy z siostrą Khloé Kardashian na temat katastrofalnej wypowiedzi jej byłego męża. Gdy została zapytana, jak się czuje, Kim popłakała się, przyznając, że „nie jest z nią dobrze”.

„Dzisiaj mam taki trudny dzień” – powiedziała, wycierając łzy z oczu. Wyznała, że od przytłaczającego smutku nie zmieniała ubrań od kilku dni.

Kanye West wraca na Twittera z wpisem „shalom” sześć tygodni po tym, jak dostał zakaz za antysemickie treści

„To jest straszne, wiesz? Kiedy ktoś nie dostrzega swojej zmiany” – dodała 42-letnia celebrytka. W wyznaniu powiedziała: „Dla mnie to jest naprawdę mylące, to zupełnie inna osoba niż ta, którą poślubiłam. To osoba, którą kochałam i którą pamiętam… Zrobię wszystko, żeby odzyskać tę osobę”.

Podczas rozmowy z Khloé, Kim wyznała, że „czuje się źle” z powodu Westa, pomimo publicznej krytyki, chociaż on sam zdaje się nie przejmować.

Kanye West tak wystylizował swoją nową „żonę” na wspólne nabożeństwo

„Nawet nie sądzę, że on sam czuje się źle” – powiedziała Kim siostrze. „Nie wiem nawet, czy wie, jak to zrobić”. Ze względu na napięte relacje, celebrytka przyznała, że nie skontaktowała się z byłym mężem, obawiając się, że ten „wybuchnie”.

„Cała ta sytuacja jest smutna, a ja nie wiem, jak sobie z nią emocjonalnie poradzić” – wyjaśniła Kim. „Czuję się rozdarta, bo nigdy nie chciałabym brać udziału w upadku ojca moich dzieci”.

Jednak Kardashian, która publicznie poparła społeczność żydowską w obliczu ekscesów Westa, wyznała, że czuje, że to wszystko jest jej „wina” – na co Khloé szybko zareagowała: „To nie jest twoja wina. Naprawdę nie jest. Miał wiele okazji, żeby wycofać się ze swoich słów, ale cały czas upierał się przy nich”.

Anja Rubik ZNA OSOBIŚCIE Kanye Westa. Komentuje jego ostatnie wybryki!

W wyznaniu Khloé, która porównała obserwowanie zachowania Westa do „oglądania powolnej katastrofy samochodowej”, podkreśliła, że „my nie podzielamy tych antysemickich poglądów”. „Uważamy to za niezwykle nieodpowiedzialne. Jesteśmy świadome popularności, jaką cieszy się Kanye i jak jego słowa mogą wpływać na opinie innych.

Kanye West wrócił na Instagrama i mówi, że znów lubi Żydów

Celebrytki zapewniły, że mają zupełnie odmiennie zdanie i krytyczny stosunek do słów, które wypowiedział były członek ich rodziny.

 

 

 Forum

 Forum

 Forum