Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek do niedawna toczyli największy w polskim show-biznesie spór. Wydawało się, że ta dwójka nigdy nie sądzie naprzeciwko siebie, ale jak to celebryci…

O co chodzi w konflikcie Rozenek vs. Wojewódzki? WYJAŚNIAMY!

Małgorzata Rozenek u Kuby Wojewódzkiego

Najpierw Małgorzata Rozenek przyjęła zaproszenie na wywiad w podcaście „Wojewódzki&Kędzierski” w Onecie. Kuba podczas audycji przeprosił celebrytkę: „Za wszystkie złe słowa chętnie Cię przeproszę, patrząc prosto w oczy. Tak było, dokładnie wyczułaś to po zachowaniu Radosława, że jak facet kocha to pójdzie”  – powiedział dziennikarz.

A teraz Małgorzata Rozenek pojawiła się w programie „króla TVN-u”!

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki WYSTĄPIĄ RAZEM! Zakopali topór wojenny?!

Nowa prowadząca „Dzień Dobry TVN” w dość zabawny sposób zapowiedziała zbliżający się odcinek show Kuby Wojewódzkiego. Wspomniała przy tym o jego dziecku:

Głęboko skrywaną tajemnicą TVN jest fakt, że @dziendobrytvn miał ze mną prowadzić @kuba_wojewodzki_official 💥 odbyła się już nawet próba, możecie ją zobaczyć 6.09 o 22:40 @tvn.pl ⚡️ próba była udana, produkcja zachwycona, choć nasze gaże mocno zawyżały koszty, to udałoby się je obniżyć, rezygnując z zapraszania gości, bo okazali się całkowicie zbędni💁‍♀️ 😁 jednak dla Kuby świeżo upieczonego Taty, rodzina jest na pierwszym miejscu, więc zrezygnował z tego niezwykle rozwijającego zawodowego wyzwania 🤷‍♀️ całkowicie to rozumiem, bo na planie poznałam tego słodkiego szkraba 👨‍🍼 tez będziecie mieli szansę go zobaczyć 6.09 o godz 22:40 @tvn.pl – napisała Małgorzata Rozenek.

Będziecie oglądać odcinek Kuby Wojewódzkiego z Małgorzatą Rozenek?

Kuba Wojewódzki PRZEPROSIŁ Małgorzatę Rozenek podczas wywiadu!

Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński Fot. Kurnikowski/AKPA